-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Огірки квашені, Капуста квашена, Томати солоні, Томатна паста, Горошок зелений (заморожений), Ягоди (заморожені), Сухофрукти, Родзинки, Чорнослив
Тендер Prozorro UA-2021-12-03-015482-c
на 2022 РІК; для КЗДО м. Рубіжне. Відповідно до Наказу Мінекономіки від 11.06.2020 № 1082 Огірки квашені 15330000-0, Капуста квашена15331461-6, Томати солоні 15331134-5, Томатна паста 15330000-0, Горошок зелений (заморожений) -15331132-1 , Ягоди заморожені 15330000-0, Сухофрукти - 15332410-1, Родзинки 15332419-4, Чорнослив 15330000-0
Торги не відбулися
560 582.50
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 802.91 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 802.91 UAH
Номер:
2c26e60d1da54ab8a31a7d3e6914340c
Внутрішній номер закупівлі:
12872781
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-03-015482-c
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ РУБІЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141957
-
Адреса:
93000, Україна, Луганська область, м. Рубіжне, просп. Переможців, 28
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ірина Замалтинова +380954113850 iryna.zamaltynova@gmail.com http://osvita.rmr.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
560 582.50 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 802.91 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
16 817.48 UAH
Період уточнення:
03.12.2021 17:10 - 09.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
03.12.2021 17:10 - 19.12.2021 00:00
Аукціон:
з 20.12.2021 14:49
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Огірки квашені
Кількість
1305 літр
Період постачання
до 24.12.2022
Місце постачання
93000, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Центральна,буд.32а, Кремінський район, с.Булгаківка, Луганська область, 92930, вул. Соборна, буд.1Б, Кремінський район, с.Варварівка, Луганська область, 92934, вул. Шкільна, буд.14, с.Голубівка, Кремінський район, Луганська область 92920, вул. Гагаріна, буд.28, с.Кудряшівка, Кремінський район, Луганської області 92931, вул. В. Сосюри, буд. 9, вул. Смирнова, буд. 25, вул. Б.Хмельницького, буд. 91, вул.Б.Хмельницького, буд. 103-А, вул.30 років Перемоги, буд. 2-А, вул. Володимирська, буд. 49-А, вул. Кутузова, буд. 6, просп. Переможців,буд. 35-А, вул. Б.Хмельницького, буд. 92, вул. Володмирська, буд. 45-Г
На карті
Капуста квашена
Кількість
1260 кілограм
Період постачання
до 24.12.2022
Місце постачання
93000, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Центральна,буд.32а, Кремінський район, с.Булгаківка, Луганська область, 92930, вул. Соборна, буд.1Б, Кремінський район, с.Варварівка, Луганська область, 92934, вул. Шкільна, буд.14, с.Голубівка, Кремінський район, Луганська область 92920, вул. Гагаріна, буд.28, с.Кудряшівка, Кремінський район, Луганської області 92931, вул. В. Сосюри, буд. 9, вул. Смирнова, буд. 25, вул. Б.Хмельницького, буд. 91, вул.Б.Хмельницького, буд. 103-А, вул.30 років Перемоги, буд. 2-А, вул. Володимирська, буд. 49-А, вул. Кутузова, буд. 6, просп. Переможців,буд. 35-А, вул. Б.Хмельницького, буд. 92, вул. Володмирська, буд. 45-Г
На карті
Томати солоні
Кількість
675 літр
Період постачання
до 24.12.2022
Місце постачання
93000, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Центральна,буд.32а, Кремінський район, с.Булгаківка, Луганська область, 92930, вул. Соборна, буд.1Б, Кремінський район, с.Варварівка, Луганська область, 92934, вул. Шкільна, буд.14, с.Голубівка, Кремінський район, Луганська область 92920, вул. Гагаріна, буд.28, с.Кудряшівка, Кремінський район, Луганської області 92931, вул. В. Сосюри, буд. 9, вул. Смирнова, буд. 25, вул. Б.Хмельницького, буд. 91, вул.Б.Хмельницького, буд. 103-А, вул.30 років Перемоги, буд. 2-А, вул. Володимирська, буд. 49-А, вул. Кутузова, буд. 6, просп. Переможців,буд. 35-А, вул. Б.Хмельницького, буд. 92, вул. Володмирська, буд. 45-Г
На карті
Томатна паста
Кількість
205 літр
Період постачання
до 24.12.2022
Місце постачання
93000, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Центральна,буд.32а, Кремінський район, с.Булгаківка, Луганська область, 92930, вул. Соборна, буд.1Б, Кремінський район, с.Варварівка, Луганська область, 92934, вул. Шкільна, буд.14, с.Голубівка, Кремінський район, Луганська область 92920, вул. Гагаріна, буд.28, с.Кудряшівка, Кремінський район, Луганської області 92931, вул. В. Сосюри, буд. 9, вул. Смирнова, буд. 25, вул. Б.Хмельницького, буд. 91, вул.Б.Хмельницького, буд. 103-А, вул.30 років Перемоги, буд. 2-А, вул. Володимирська, буд. 49-А, вул. Кутузова, буд. 6, просп. Переможців,буд. 35-А, вул. Б.Хмельницького, буд. 92, вул. Володмирська, буд. 45-Г
На карті
Горошок зелений (заморожений)
Кількість
787.5 кілограм
Період постачання
до 24.12.2022
Місце постачання
93000, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Центральна,буд.32а, Кремінський район, с.Булгаківка, Луганська область, 92930, вул. Соборна, буд.1Б, Кремінський район, с.Варварівка, Луганська область, 92934, вул. Шкільна, буд.14, с.Голубівка, Кремінський район, Луганська область 92920, вул. Гагаріна, буд.28, с.Кудряшівка, Кремінський район, Луганської області 92931, вул. В. Сосюри, буд. 9, вул. Смирнова, буд. 25, вул. Б.Хмельницького, буд. 91, вул.Б.Хмельницького, буд. 103-А, вул.30 років Перемоги, буд. 2-А, вул. Володимирська, буд. 49-А, вул. Кутузова, буд. 6, просп. Переможців,буд. 35-А, вул. Б.Хмельницького, буд. 92, вул. Володмирська, буд. 45-Г
На карті
Ягоди (заморожені)
Кількість
1115 кілограм
Період постачання
до 24.12.2022
Місце постачання
93000, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Центральна,буд.32а, Кремінський район, с.Булгаківка, Луганська область, 92930, вул. Соборна, буд.1Б, Кремінський район, с.Варварівка, Луганська область, 92934, вул. Шкільна, буд.14, с.Голубівка, Кремінський район, Луганська область 92920, вул. Гагаріна, буд.28, с.Кудряшівка, Кремінський район, Луганської області 92931, вул. В. Сосюри, буд. 9, вул. Смирнова, буд. 25, вул. Б.Хмельницького, буд. 91, вул.Б.Хмельницького, буд. 103-А, вул.30 років Перемоги, буд. 2-А, вул. Володимирська, буд. 49-А, вул. Кутузова, буд. 6, просп. Переможців,буд. 35-А, вул. Б.Хмельницького, буд. 92, вул. Володмирська, буд. 45-Г
На карті
Сухофрукти
Кількість
700 кілограм
Період постачання
до 24.12.2022
Місце постачання
93000, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Центральна,буд.32а, Кремінський район, с.Булгаківка, Луганська область, 92930, вул. Соборна, буд.1Б, Кремінський район, с.Варварівка, Луганська область, 92934, вул. Шкільна, буд.14, с.Голубівка, Кремінський район, Луганська область 92920, вул. Гагаріна, буд.28, с.Кудряшівка, Кремінський район, Луганської області 92931, вул. В. Сосюри, буд. 9, вул. Смирнова, буд. 25, вул. Б.Хмельницького, буд. 91, вул.Б.Хмельницького, буд. 103-А, вул.30 років Перемоги, буд. 2-А, вул. Володимирська, буд. 49-А, вул. Кутузова, буд. 6, просп. Переможців,буд. 35-А, вул. Б.Хмельницького, буд. 92, вул. Володмирська, буд. 45-Г
На карті
Родзинки
Кількість
207.5 кілограм
Період постачання
до 24.12.2022
Місце постачання
93000, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Центральна,буд.32а, Кремінський район, с.Булгаківка, Луганська область, 92930, вул. Соборна, буд.1Б, Кремінський район, с.Варварівка, Луганська область, 92934, вул. Шкільна, буд.14, с.Голубівка, Кремінський район, Луганська область 92920, вул. Гагаріна, буд.28, с.Кудряшівка, Кремінський район, Луганської області 92931, вул. В. Сосюри, буд. 9, вул. Смирнова, буд. 25, вул. Б.Хмельницького, буд. 91, вул.Б.Хмельницького, буд. 103-А, вул.30 років Перемоги, буд. 2-А, вул. Володимирська, буд. 49-А, вул. Кутузова, буд. 6, просп. Переможців,буд. 35-А, вул. Б.Хмельницького, буд. 92, вул. Володмирська, буд. 45-Г
На карті
Чорнослив
Кількість
230 кілограм
Період постачання
до 24.12.2022
Місце постачання
93000, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Центральна,буд.32а, Кремінський район, с.Булгаківка, Луганська область, 92930, вул. Соборна, буд.1Б, Кремінський район, с.Варварівка, Луганська область, 92934, вул. Шкільна, буд.14, с.Голубівка, Кремінський район, Луганська область 92920, вул. Гагаріна, буд.28, с.Кудряшівка, Кремінський район, Луганської області 92931, вул. В. Сосюри, буд. 9, вул. Смирнова, буд. 25, вул. Б.Хмельницького, буд. 91, вул.Б.Хмельницького, буд. 103-А, вул.30 років Перемоги, буд. 2-А, вул. Володимирська, буд. 49-А, вул. Кутузова, буд. 6, просп. Переможців,буд. 35-А, вул. Б.Хмельницького, буд. 92, вул. Володмирська, буд. 45-Г
На карті