• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Огірки квашені, Капуста квашена, Томати солоні, Томатна паста, Горошок зелений (заморожений), Ягоди (заморожені), Сухофрукти, Родзинки, Чорнослив

на 2022 РІК; Зміни до РП від 24.01.2022р. Відповідно до пункту 1 частини 2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі», у зв’язку з тим що закупівля № UA-2021-12-03-015482-c та закупівля № UA-2021-12-20-022151-c не відбулась подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій (подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій); для КЗДО м. Рубіжне. Відповідно до Наказу Мінекономіки від 11.06.2020 № 1082 Огірки квашені 15330000-0, Капуста квашена15331461-6, Томати солоні 15331134-5, Томатна паста 15330000-0, Горошок зелений (заморожений) -15331132-1 , Ягоди заморожені 15330000-0, Сухофрукти - 15332410-1, Родзинки 15332419-4, Чорнослив 15330000-0

Завершена

560 582.50 UAH з ПДВ
Номер: a66d8d1a2703456dbc976d43cea6d9c1
Внутрішній номер закупівлі: 13744360
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-01-24-018077-b   
Замовник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ РУБІЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Ірина Замалтинова +380954113850 iryna.zamaltynova@gmail.com http://osvita.rmr.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відповідно до пункту 1 частини 2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі», у зв’язку з тим що закупівля № UA-2021-12-03-015482-c та закупівля № UA-2021-12-20-022151-c не відбулась подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій (якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації)
Очікувана вартість: 560 582.50 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Огірки квашені
Код ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
Кількість 1200 літр
Період постачання до 24.12.2022
Місце постачання 93000, Україна, Луганська область, м. Рубіжне, вул. Центральна,буд.32а, Кремінський район, с.Булгаківка, Луганська область, 92930, вул. Соборна, буд.1Б, Кремінський район, с.Варварівка, Луганська область, 92934, вул. Шкільна, буд.14, с.Голубівка, Кремінський район, Луганська область 92920, вул. Гагаріна, буд.28, с.Кудряшівка, Кремінський район, Луганської області 92931, вул. В. Сосюри, буд. 9, вул. Смирнова, буд. 25, вул. Б.Хмельницького, буд. 91, вул.Б.Хмельницького, буд. 103-А, вул.30 років Перемоги, буд. 2-А, вул. Володимирська, буд. 49-А, вул. Кутузова, буд. 6, просп. Переможців,буд. 35-А, вул. Б.Хмельницького, буд. 92, вул. Володмирська, буд. 45-Г На карті
Капуста квашена
Код ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
Кількість 1200 кілограм
Період постачання до 24.12.2022
Місце постачання 93000, Україна, Луганська область, м. Рубіжне, вул. Центральна,буд.32а, Кремінський район, с.Булгаківка, Луганська область, 92930, вул. Соборна, буд.1Б, Кремінський район, с.Варварівка, Луганська область, 92934, вул. Шкільна, буд.14, с.Голубівка, Кремінський район, Луганська область 92920, вул. Гагаріна, буд.28, с.Кудряшівка, Кремінський район, Луганської області 92931, вул. В. Сосюри, буд. 9, вул. Смирнова, буд. 25, вул. Б.Хмельницького, буд. 91, вул.Б.Хмельницького, буд. 103-А, вул.30 років Перемоги, буд. 2-А, вул. Володимирська, буд. 49-А, вул. Кутузова, буд. 6, просп. Переможців,буд. 35-А, вул. Б.Хмельницького, буд. 92, вул. Володмирська, буд. 45-Г На карті
Томати солоні
Код ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
Кількість 600 літр
Період постачання до 24.12.2022
Місце постачання 93000, Україна, Луганська область, м. Рубіжне, вул. Центральна,буд.32а, Кремінський район, с.Булгаківка, Луганська область, 92930, вул. Соборна, буд.1Б, Кремінський район, с.Варварівка, Луганська область, 92934, вул. Шкільна, буд.14, с.Голубівка, Кремінський район, Луганська область 92920, вул. Гагаріна, буд.28, с.Кудряшівка, Кремінський район, Луганської області 92931, вул. В. Сосюри, буд. 9, вул. Смирнова, буд. 25, вул. Б.Хмельницького, буд. 91, вул.Б.Хмельницького, буд. 103-А, вул.30 років Перемоги, буд. 2-А, вул. Володимирська, буд. 49-А, вул. Кутузова, буд. 6, просп. Переможців,буд. 35-А, вул. Б.Хмельницького, буд. 92, вул. Володмирська, буд. 45-Г На карті
Томатна паста
Код ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
Кількість 205 літр
Період постачання до 24.12.2022
Місце постачання 93000, Україна, Луганська область, м. Рубіжне, вул. Центральна,буд.32а, Кремінський район, с.Булгаківка, Луганська область, 92930, вул. Соборна, буд.1Б, Кремінський район, с.Варварівка, Луганська область, 92934, вул. Шкільна, буд.14, с.Голубівка, Кремінський район, Луганська область 92920, вул. Гагаріна, буд.28, с.Кудряшівка, Кремінський район, Луганської області 92931, вул. В. Сосюри, буд. 9, вул. Смирнова, буд. 25, вул. Б.Хмельницького, буд. 91, вул.Б.Хмельницького, буд. 103-А, вул.30 років Перемоги, буд. 2-А, вул. Володимирська, буд. 49-А, вул. Кутузова, буд. 6, просп. Переможців,буд. 35-А, вул. Б.Хмельницького, буд. 92, вул. Володмирська, буд. 45-Г На карті
Горошок зелений (заморожений)
Код ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
Кількість 787 кілограм
Період постачання до 24.12.2022
Місце постачання 93000, Україна, Луганська область, м. Рубіжне, вул. Центральна,буд.32а, Кремінський район, с.Булгаківка, Луганська область, 92930, вул. Соборна, буд.1Б, Кремінський район, с.Варварівка, Луганська область, 92934, вул. Шкільна, буд.14, с.Голубівка, Кремінський район, Луганська область 92920, вул. Гагаріна, буд.28, с.Кудряшівка, Кремінський район, Луганської області 92931, вул. В. Сосюри, буд. 9, вул. Смирнова, буд. 25, вул. Б.Хмельницького, буд. 91, вул.Б.Хмельницького, буд. 103-А, вул.30 років Перемоги, буд. 2-А, вул. Володимирська, буд. 49-А, вул. Кутузова, буд. 6, просп. Переможців,буд. 35-А, вул. Б.Хмельницького, буд. 92, вул. Володмирська, буд. 45-Г На карті
Ягоди (заморожені)
Код ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
Кількість 960 кілограм
Період постачання до 24.12.2022
Місце постачання 93000, Україна, Луганська область, м. Рубіжне, вул. Центральна,буд.32а, Кремінський район, с.Булгаківка, Луганська область, 92930, вул. Соборна, буд.1Б, Кремінський район, с.Варварівка, Луганська область, 92934, вул. Шкільна, буд.14, с.Голубівка, Кремінський район, Луганська область 92920, вул. Гагаріна, буд.28, с.Кудряшівка, Кремінський район, Луганської області 92931, вул. В. Сосюри, буд. 9, вул. Смирнова, буд. 25, вул. Б.Хмельницького, буд. 91, вул.Б.Хмельницького, буд. 103-А, вул.30 років Перемоги, буд. 2-А, вул. Володимирська, буд. 49-А, вул. Кутузова, буд. 6, просп. Переможців,буд. 35-А, вул. Б.Хмельницького, буд. 92, вул. Володмирська, буд. 45-Г На карті
Сухофрукти
Код ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
Кількість 700 кілограм
Період постачання до 24.12.2022
Місце постачання 93000, Україна, Луганська область, м. Рубіжне, вул. Центральна,буд.32а, Кремінський район, с.Булгаківка, Луганська область, 92930, вул. Соборна, буд.1Б, Кремінський район, с.Варварівка, Луганська область, 92934, вул. Шкільна, буд.14, с.Голубівка, Кремінський район, Луганська область 92920, вул. Гагаріна, буд.28, с.Кудряшівка, Кремінський район, Луганської області 92931, вул. В. Сосюри, буд. 9, вул. Смирнова, буд. 25, вул. Б.Хмельницького, буд. 91, вул.Б.Хмельницького, буд. 103-А, вул.30 років Перемоги, буд. 2-А, вул. Володимирська, буд. 49-А, вул. Кутузова, буд. 6, просп. Переможців,буд. 35-А, вул. Б.Хмельницького, буд. 92, вул. Володмирська, буд. 45-Г На карті
Родзинки
Код ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
Кількість 180 кілограм
Період постачання до 24.12.2022
Місце постачання 93000, Україна, Луганська область, м. Рубіжне, вул. Центральна,буд.32а, Кремінський район, с.Булгаківка, Луганська область, 92930, вул. Соборна, буд.1Б, Кремінський район, с.Варварівка, Луганська область, 92934, вул. Шкільна, буд.14, с.Голубівка, Кремінський район, Луганська область 92920, вул. Гагаріна, буд.28, с.Кудряшівка, Кремінський район, Луганської області 92931, вул. В. Сосюри, буд. 9, вул. Смирнова, буд. 25, вул. Б.Хмельницького, буд. 91, вул.Б.Хмельницького, буд. 103-А, вул.30 років Перемоги, буд. 2-А, вул. Володимирська, буд. 49-А, вул. Кутузова, буд. 6, просп. Переможців,буд. 35-А, вул. Б.Хмельницького, буд. 92, вул. Володмирська, буд. 45-Г На карті
Чорнослив
Код ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
Кількість 105 кілограм
Період постачання до 24.12.2022
Місце постачання 93000, Україна, Луганська область, м. Рубіжне, вул. Центральна,буд.32а, Кремінський район, с.Булгаківка, Луганська область, 92930, вул. Соборна, буд.1Б, Кремінський район, с.Варварівка, Луганська область, 92934, вул. Шкільна, буд.14, с.Голубівка, Кремінський район, Луганська область 92920, вул. Гагаріна, буд.28, с.Кудряшівка, Кремінський район, Луганської області 92931, вул. В. Сосюри, буд. 9, вул. Смирнова, буд. 25, вул. Б.Хмельницького, буд. 91, вул.Б.Хмельницького, буд. 103-А, вул.30 років Перемоги, буд. 2-А, вул. Володимирська, буд. 49-А, вул. Кутузова, буд. 6, просп. Переможців,буд. 35-А, вул. Б.Хмельницького, буд. 92, вул. Володмирська, буд. 45-Г На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП МАТУШКІН РОМАН ПАВЛОВИЧ

Оскарження: 24.01.2022 20:12 - 04.02.2022 00:00
Ціна пропозиції 560 541.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.01.2022 20:12
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: b1f89d8eb3ae493fb31ff7a7442c7d95
Ідентифікатор договору: UA-2022-01-24-018077-b-b1
Постачальник: ФОП МАТУШКІН РОМАН ПАВЛОВИЧ
Номер договору: 51
Сума договору: 560 541.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 04.02.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання: 04.02.2022 08:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір №51 від 04.02.2022р. (Сухофрукти-Сади).pdf
p7s
sign.p7s