-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Сухофрукти, Паста томатна
Тендер Prozorro UA-2021-07-24-000007-b
2021, для ЗЗСО м. Рубіжне Відповідно до Наказу Мінекономіки від 11.06.2020 № 1082 Сухофрукти - 15332410-1 Паста томатна 15330000-0
Завершена
88 359.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 883.59 UAH
мін. крок: 1% або 883.59 UAH
Номер:
a5253e9ce81a4c668c6d47a84fbcf321
Внутрішній номер закупівлі:
10844968
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-07-24-000007-b
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ РУБІЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141957
-
Адреса:
93000, Україна, Луганська область, м. Рубіжне, просп. Переможців, 28
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Антон Васько +380645361358,+380935310451 cb.support@ukr.net http://osvita.rmr.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
88 359.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
883.59 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
2 650.77 UAH
Період уточнення:
24.07.2021 00:34 - 09.08.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
24.07.2021 00:34 - 19.08.2021 00:01
Аукціон:
20.08.2021 13:30 - 20.08.2021 13:51
Період кваліфікації:
20.08.2021 13:51 - 20.08.2021 20:20
Період завантаження договору:
20.08.2021 20:20 - 09.09.2021 20:20
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сухофрукти
Кількість
489 кілограм
Період постачання
до 24.12.2021
Місце постачання
93000, Україна, Луганська область, м. Рубіжне, вул. В.Сосюри,9. пр. Переможців, 28. вул. Студентська, 30. вул. Чехова, 3. вул. Визволителів, 53. вул. Менделєєва, 35. вул. Миру, 20. вул. Будівельників, 28.
На карті
Паста томатна
Кількість
1207 літр
Період постачання
до 24.12.2021
Місце постачання
93000, Україна, Луганська область, м. Рубіжне, вул. В.Сосюри,9. пр. Переможців, 28. вул. Студентська, 30. вул. Чехова, 3. вул. Визволителів, 53. вул. Менделєєва, 35. вул. Миру, 20. вул. Будівельників, 28.
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ВЄДЄРНІКОВА КАТЕРИНА ВІТАЛІЇВНА"
Оскарження: 20.08.2021 20:20 - 31.08.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3117113961
-
Контактна особа:
Катерина Ведерникова +380935537180 ket.opt@i.ua
-
Адреса:
93118, Україна, Луганська область, місто Лисичанськ, КВАРТАЛ МОЛОДІЖНИЙ, будинок 7, квартира 15
Оскарження: 20.08.2021 20:20 - 31.08.2021 00:00
Початкова пропозиція
88 068.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
88 068.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.08.2021 20:20
Відповіді на вимоги
12
Документи
163
Скарги
0
ФОП "ГОЛОВАЧ ОЛЕКСІЙ ВАСИЛЬОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3300606493
-
Контактна особа:
Олексій Головач +380957140304 golovach_lexa@ukr.net
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк,, ВУЛИЦЯ ГАГАРІНА, будинок 54, квартира 22
Початкова пропозиція
88 263.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
88 263.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
12
Документи
83
Скарги
0
Контракти
Номер:
c3a844b72a374d7e9c49ec76662c798e
Ідентифікатор договору:
UA-2021-07-24-000007-b-a1
Постачальник:
ФОП "ВЄДЄРНІКОВА КАТЕРИНА ВІТАЛІЇВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3117113961
-
Контактна особа:
Катерина Ведерникова +380935537180 ket.opt@i.ua
-
Адреса:
93118, Україна, Луганська область, місто Лисичанськ, КВАРТАЛ МОЛОДІЖНИЙ, будинок 7, квартира 15
Номер договору:
361
Сума договору:
69 678.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.09.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
01.09.2021 09:00
Статус:
Виконаний