-
Відкриті торги
-
КЕП
Сухофрукти, Паста томатна
69 678.00
UAH без ПДВ
Номер:
c3a844b72a374d7e9c49ec76662c798e
Ідентифікатор договору:
UA-2021-07-24-000007-b-a1
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ РУБІЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141957
-
Контактна особа:
Антон Васько +380645361358,+380935310451 cb.support@ukr.net http://osvita.rmr.gov.ua
-
Адреса:
93000, Україна, Луганська область, м. Рубіжне, просп. Переможців, 28
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ФОП "ВЄДЄРНІКОВА КАТЕРИНА ВІТАЛІЇВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3117113961
-
Контактна особа:
Катерина Ведерникова +380935537180 ket.opt@i.ua
-
Адреса:
93118, Україна, Луганська область, місто Лисичанськ, КВАРТАЛ МОЛОДІЖНИЙ, будинок 7, квартира 15
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАналіз за цим CPV
Номер договору:
361
Дата підписання:
01.09.2021 09:00
Період дії договору:
01.09.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
69 678.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
69 678.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сухофрукти
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
489 кілограм
Період постачання
до 24.12.2021
Місце постачання
93000, Україна, Луганська область, м. Рубіжне, вул. В.Сосюри,9. пр. Переможців, 28. вул. Студентська, 30. вул. Чехова, 3. вул. Визволителів, 53. вул. Менделєєва, 35. вул. Миру, 20. вул. Будівельників, 28.
На карті
Паста томатна
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
900.5 літр
Період постачання
до 24.12.2021
Місце постачання
93000, Україна, Луганська область, м. Рубіжне, вул. В.Сосюри,9. пр. Переможців, 28. вул. Студентська, 30. вул. Чехова, 3. вул. Визволителів, 53. вул. Менделєєва, 35. вул. Миру, 20. вул. Будівельників, 28.
На карті
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
d4f3f71ceca0470b92aa1bdc2c87bb08
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У зв’язку з закриттям договору. Сума договору після внесення змін становить :69 678,00 грн. (шістдесят дев'ять тисяч шістсот сімдесят вісім гривень 00 копійок) без ПДВ. Кількість товару після внесення змін : Сухофрукти - 489,00кг, Паста томатна - 900,50кг.
Номер додаткової угоди:
Додаткова угода №1
Дата внесення змін до договору:
17.12.2021 09:00
Статус:
Опубліковано