• Відкриті торги
  • КЕП

Сухофрукти, Паста томатна

Оголошено тендер

88 359.00 UAH
Номер: c429f387caeb4bf68eaa4001cc5e9e8b
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-07-23-010666-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ РУБІЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ РУБІЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 88 359.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Сухофрукти, Паста томатна
Примітки: на 2021 РІК; Зміни до РП від 23.07.2021; для закладів освіти м. Рубіжне Відповідно до Наказу Мінекономіки від 11.06.2020 № 1082 Сухофрукти - 15332410-1 Паста томатна 15330000-0
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 23.07.2021 23:57

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума88 359.00 UAH