-
- 1
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 - 44110000-4 – Конструкційні матеріали (придбання декоративних бетонних виробі...×-
ДК 021:2015 - 44110000-4 – Конструкційні матеріали (придбання декоративних бетонних виробів): Елемент мощення «Спил» - 44110000-4; Елемент мощення «Лапка» - 44110000-4; Елемент мощення «Квітка» - 44110000-4; Виріб «Арт стоун» - 44110000-4; Протипаркувальна напівсфера «Квітник» - 44110000-4; Протипаркувальна напівсфера з випуском арматури - 44110000-4; Протипаркувальна напівсфера - 44110000-4; Протипаркувальний стовп з зображенням - 44110000-4; Декоративна композиція «Квітник» - 44110000-4; Ваза «Каскад» - 44110000-4; Вазон «Афіна» - 44110000-4.
- ID: UA-2020-07-28-002464-c
- Дата створення : 28.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5730642
Департамент житлового господарства Харківської міської ради ЄДРПОУ: 03366078ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
Відкриті торги
-
КЕП
придбання елементів благоустрою для господарських майданчиків- ID: UA-2020-04-16-001133-c
- Дата створення : 16.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4846983
Департамент житлового господарства Харківської міської ради ЄДРПОУ: 03366078ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
придбання декоративних бетонних виробів- ID: UA-2020-04-16-001949-a
- Дата створення : 16.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4846637
Департамент житлового господарства Харківської міської ради ЄДРПОУ: 03366078ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
придбання декоративних бетонних виробів- ID: UA-2020-03-27-001366-c
- Дата створення : 27.03.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4724703
Департамент житлового господарства Харківської міської ради ЄДРПОУ: 03366078ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
придбання декоративних бетонних виробів- ID: UA-2020-03-27-001338-c
- Дата створення : 27.03.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4724565
Департамент житлового господарства Харківської міської ради ЄДРПОУ: 03366078ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
придбання елементів благоустрою для господарських майданчиків- ID: UA-2020-03-18-002646-a
- Дата створення : 18.03.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4667575
Департамент житлового господарства Харківської міської ради ЄДРПОУ: 03366078ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
придбання альтанок- ID: UA-2020-01-03-000154-b
- Дата створення : 03.01.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4269041
Департамент житлового господарства Харківської міської ради ЄДРПОУ: 03366078ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
придбання декоративних бетонних виробів- ID: UA-2019-09-05-000485-a
- Дата створення : 05.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3748927
Департамент житлового господарства Харківської міської ради ЄДРПОУ: 03366078ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
придбання елементів благоустрою для господарських майданчиків- ID: UA-2019-07-03-002221-a
- Дата створення : 03.07.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3540249
Департамент житлового господарства Харківської міської ради ЄДРПОУ: 03366078ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
придбання бетонних виробів для облаштування контейнерних майданчиків- ID: UA-2019-06-19-000867-a
- Дата створення : 19.06.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3494773
Департамент житлового господарства Харківської міської ради ЄДРПОУ: 03366078ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
придбання бетонних виробів для облаштування контейнерних майданчиків- ID: UA-2019-05-24-003122-a
- Дата створення : 24.05.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3406507
Департамент житлового господарства Харківської міської ради ЄДРПОУ: 03366078ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
придбання декоративних бетонних виробів- ID: UA-2019-04-16-000772-b
- Дата створення : 16.04.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3356715
Департамент житлового господарства Харківської міської ради ЄДРПОУ: 03366078ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
придбання декоративних бетонних виробів- ID: UA-2019-05-10-001490-a
- Дата створення : 10.05.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3328653
Департамент житлового господарства Харківської міської ради ЄДРПОУ: 03366078ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
придбання бетонних виробів для облаштування контейнерних майданчиків- ID: UA-2019-05-03-000788-c
- Дата створення : 03.05.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3304231
Департамент житлового господарства Харківської міської ради ЄДРПОУ: 03366078ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
придбання елементів благоустрою для господарських майданчиків- ID: UA-2019-03-20-000777-b
- Дата створення : 20.03.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3295583
Департамент житлового господарства Харківської міської ради ЄДРПОУ: 03366078ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -