• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

придбання елементів благоустрою для господарських майданчиків

придбання елементів благоустрою для господарських майданчиків

Торги не відбулися

450 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 250.00 UAH
Номер: d07a477cf3204825ba532f7bf739572f
Внутрішній номер закупівлі: 4667575
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-03-18-002646-a   
Замовник: Департамент житлового господарства Харківської міської ради
Контактна особа: Приходько Оксана +380577252650 oksanakotprihodko@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 450 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 250.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 13 500.00 UAH
Період уточнення: 18.03.2020 17:12 - 30.03.2020 10:00
Період прийому пропозицій: 18.03.2020 17:12 - 09.04.2020 10:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
придбання елементів благоустрою для господарських майданчиків
Код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Кількість 263 штуки
Період постачання до 01.06.2020
Місце постачання 61000, Україна, Харківська область, Харків, за адресами, вказаними Замовником На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ФОП ТАРОВСЬКИЙ Є.О.
Початкова пропозиція 449 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
449 000.00 UAH з ПДВ
Документи 33
Скарги 0