• Відкриті торги
  • КЕП

придбання елементів благоустрою для господарських майданчиків

Оголошено тендер

450 000.00 UAH
Номер: 7792ef0278104948b29c9a04bbefa238
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-03-18-005144-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Департамент житлового господарства Харківської міської ради
Замовник: Департамент житлового господарства Харківської міської ради
Очікувана вартість: 450 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: придбання елементів благоустрою для господарських майданчиків
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 18.03.2020 16:53

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписДжерело фінансування закупівлі – кошти міського бюджету міста Харкова
Сума450 000.00 UAH