• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП
  • 1

ДК 021:2015 - 44110000-4 – Конструкційні матеріали (придбання декоративних бетонних виробів): Елемент мощення «Спил» - 44110000-4; Елемент мощення «Лапка» - 44110000-4; Елемент мощення «Квітка» - 44110000-4; Виріб «Арт стоун» - 44110000-4; Протипаркувальна напівсфера «Квітник» - 44110000-4; Протипаркувальна напівсфера з випуском арматури - 44110000-4; Протипаркувальна напівсфера - 44110000-4; Протипаркувальний стовп з зображенням - 44110000-4; Декоративна композиція «Квітник» - 44110000-4; Ваза «Каскад» - 44110000-4; Вазон «Афіна» - 44110000-4.

Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції - українська.

Завершена

2 348 550.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 11 742.75 UAH
Номер: 0ced2265b0da45118b6e693ba41937cd
Внутрішній номер закупівлі: 5730642
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-07-28-002464-c   
Замовник: Департамент житлового господарства Харківської міської ради
Контактна особа: КРАВЧЕНКО ОЛЕГ ГРИГОРОВИЧ 0577252661 OLEGAS5480@GMAIL.COM
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 348 550.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 11 742.75 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 70 456.50 UAH
Період уточнення: 28.07.2020 11:05 - 03.08.2020 10:00
Період прийому пропозицій: 28.07.2020 11:05 - 13.08.2020 10:00
Аукціон: 14.08.2020 12:32 - 14.08.2020 12:53
Період кваліфікації: 14.08.2020 12:53 - 18.08.2020 12:21
Період завантаження договору: 18.08.2020 12:21 - 07.09.2020 12:21
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Протипаркувальна напівсфера з випуском арматури
Код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Кількість 100 штуки
Період постачання до 20.10.2020
Місце постачання 61000, Україна, Харківська область, Харків, за адресами, вказаними Замовником На карті
Протипаркувальна напівсфера
Код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Кількість 400 штуки
Період постачання до 20.10.2020
Місце постачання 61000, Україна, Харківська область, Харків, за адресами, вказаними Замовником На карті
Протипаркувальний стовп з зображенням
Код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Кількість 9 штуки
Період постачання до 20.10.2020
Місце постачання 61000, Україна, Харківська область, Харків, за адресами, вказаними Замовником На карті
Елемент мощення «Спил»
Код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Кількість 3420 штуки
Період постачання до 20.10.2020
Місце постачання 61000, Україна, Харківська область, Харків, за адресами, вказаними Замовником На карті
Елемент мощення «Лапка»
Код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Кількість 200 штуки
Період постачання до 20.10.2020
Місце постачання 61000, Україна, Харківська область, Харків, за адресами, вказаними Замовником На карті
Елемент мощення «Квітка»
Код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Кількість 2000 штуки
Період постачання до 20.10.2020
Місце постачання 61000, Україна, Харківська область, Харків, за адресами, вказаними Замовником На карті
Виріб «Арт стоун»
Код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Кількість 110 штуки
Період постачання до 20.10.2020
Місце постачання 61000, Україна, Харківська область, Харків, за адресами, вказаними Замовником На карті
Протипаркувальна напівсфера «Квітник»
Код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Кількість 100 штуки
Період постачання до 20.10.2020
Місце постачання 61000, Україна, Харківська область, Харків, за адресами, вказаними Замовником На карті
Декоративна композиція «Квітник»
Код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Кількість 52 штуки
Період постачання до 20.10.2020
Місце постачання 61000, Україна, Харківська область, Харків, за адресами, вказаними Замовником На карті
Ваза «Каскад»
Код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Кількість 100 штуки
Період постачання до 20.10.2020
Місце постачання 61000, Україна, Харківська область, Харків, за адресами, вказаними Замовником На карті
Вазон «Афіна»
Код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Кількість 100 штуки
Період постачання до 20.10.2020
Місце постачання 61000, Україна, Харківська область, Харків, за адресами, вказаними Замовником На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Сотников Володимир Миколайович

Оскарження: 18.08.2020 12:21 - 29.08.2020 00:00
Початкова пропозиція 2 346 550.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 346 550.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.08.2020 12:21
Документи 78
Скарги 0
ФОП ТАРОВСЬКИЙ Є.О.
Початкова пропозиція 2 348 550.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 348 550.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 18
Скарги 0

Контракти

Номер: c6f38cc5f71d47ceb18f6a4601a2c58c
Ідентифікатор договору: UA-2020-07-28-002464-c-b1
Постачальник: ФОП Сотников Володимир Миколайович
Номер договору: 314/8/20
Сума договору: 2 336 150.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 03.09.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання: 03.09.2020 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір.pdf
pdf
1_ДУ 1.pdf
pdf
ДУ 1 (1).pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s