-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015 - 44110000-4 – Конструкційні матеріали (придбання декоративних бетонних виробів): Елемент мощення «Спил» - 44110000-4; Елемент мощення «Лапка» - 44110000-4; Елемент мощення «Квітка» - 44110000-4; Виріб «Арт стоун» - 44110000-4; Протипаркувальна напівсфера «Квітник» - 44110000-4; Протипаркувальна напівсфера з випуском арматури - 44110000-4; Протипаркувальна напівсфера - 44110000-4; Протипаркувальний стовп з зображенням - 44110000-4; Декоративна композиція «Квітник» - 44110000-4; Ваза «Каскад» - 44110000-4; Вазон «Афіна» - 44110000-4.
Тендер Prozorro UA-2020-07-28-002464-c
Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції - українська.
Завершена
2 348 550.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 11 742.75 UAH
мін. крок: 0.5% або 11 742.75 UAH
Період уточнення:
28.07.2020 11:05 - 03.08.2020 10:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим