-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 - 44110000-4 – Конструкційні матеріали (придбання декоративних бетонних виробів): Елемент мощення «Спил» - 44110000-4; Елемент мощення «Лапка» - 44110000-4; Елемент мощення «Квітка» - 44110000-4; Виріб «Арт стоун» - 44110000-4; Протипаркувальна напівсфера «Квітник» - 44110000-4; Протипаркувальна напівсфера з випуском арматури - 44110000-4; Протипаркувальна напівсфера - 44110000-4; Протипаркувальний стовп з зображенням - 44110000-4; Декоративна композиція «Квітник» - 44110000-4; Ваза «Каскад» - 44110000-4; Вазон «Афіна» - 44110000-4.
Оголошено тендер
2 348 550.00
UAH
Номер:
d7889c0ba03c4761a6eb4d01db7a8bee
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-07-28-000593-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Департамент житлового господарства Харківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03366078
-
Адреса:
61003, Україна, Харківська область, Харків, майдан Конституції, 16, каб.4, м. Харків
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Департамент житлового господарства Харківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03366078
-
Адреса:
61003, Україна, Харківська область, Харків, майдан Конституції, 16, каб.4, м. Харків
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
2 348 550.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 - 44110000-4 – Конструкційні матеріали (придбання декоративних бетонних виробів): Елемент мощення «Спил» - 44110000-4; Елемент мощення «Лапка» - 44110000-4; Елемент мощення «Квітка» - 44110000-4; Виріб «Арт стоун» - 44110000-4; Протипаркувальна напівсфера «Квітник» - 44110000-4; Протипаркувальна напівсфера з випуском арматури - 44110000-4; Протипаркувальна напівсфера - 44110000-4; Протипаркувальний стовп з зображенням - 44110000-4; Декоративна композиція «Квітник» - 44110000-4; Ваза «Каскад» - 44110000-4; Вазон «Афіна» - 44110000-4.
Примітки:
вид закупівлі - процедура закупівлі
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріали
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
28.07.2020 10:06
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Елемент мощення «Спил»
Кількість
Період постачання
(не задано)
Елемент мощення «Лапка»
Кількість
Період постачання
(не задано)
Елемент мощення «Квітка»
Кількість
Період постачання
(не задано)
Виріб «Арт стоун»
Кількість
Період постачання
(не задано)
Протипаркувальна напівсфера «Квітник»
Кількість
Період постачання
(не задано)
Протипаркувальна напівсфера з випуском арматури
Кількість
Період постачання
(не задано)
Протипаркувальна напівсфера
Кількість
Період постачання
(не задано)
Протипаркувальний стовп з зображенням
Кількість
Період постачання
(не задано)
Декоративна композиція «Квітник»
Кількість
Період постачання
(не задано)
Ваза «Каскад»
Кількість
Період постачання
(не задано)
Вазон «Афіна»
Кількість
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти міського бюджету міста Харкова
Сума2 348 550.00 UAH