-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 - 44110000-4 – Конструкційні матеріали (придбання декоративних бетонних виробів): Елемент мощення «Спил» - 44110000-4; Елемент мощення «Лапка» - 44110000-4; Елемент мощення «Квітка» - 44110000-4; Виріб «Арт стоун» - 44110000-4; Протипаркувальна напівсфера «Квітник» - 44110000-4; Протипаркувальна напівсфера з випуском арматури - 44110000-4; Протипаркувальна напівсфера - 44110000-4; Протипаркувальний стовп з зображенням - 44110000-4; Декоративна композиція «Квітник» - 44110000-4; Ваза «Каскад» - 44110000-4; Вазон «Афіна» - 44110000-4.
Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції - українська.
2 336 150.00
UAH без ПДВ
Номер:
c6f38cc5f71d47ceb18f6a4601a2c58c
Ідентифікатор договору:
UA-2020-07-28-002464-c-b1
Замовник:
Департамент житлового господарства Харківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03366078
-
Контактна особа:
КРАВЧЕНКО ОЛЕГ ГРИГОРОВИЧ 0577252661 OLEGAS5480@GMAIL.COM
-
Адреса:
61003, Україна, Харківська область, Харків, майдан Конституції, 16, каб.4, м. Харків
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ФОП Сотников Володимир Миколайович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2584215476
-
Контактна особа:
Сотников Володимир Миколайович +380577788263 sotnikov-vova@ukr.net
-
Адреса:
61010, Україна, Харківська область, Харків, вул. Квіткинська, буд. 32
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Опис:
Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції - українська.
Номер договору:
314/8/20
Дата підписання:
03.09.2020 00:00
Період дії договору:
03.09.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
2 336 150.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
2 336 150.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Протипаркувальна напівсфера з випуском арматури
Кількість
100 штуки
Період постачання
до 20.10.2020
Місце постачання
61000, Україна, Харківська область, Харків, за адресами, вказаними Замовником
На карті
Протипаркувальна напівсфера
Кількість
400 штуки
Період постачання
до 20.10.2020
Місце постачання
61000, Україна, Харківська область, Харків, за адресами, вказаними Замовником
На карті
Протипаркувальний стовп з зображенням
Кількість
9 штуки
Період постачання
до 20.10.2020
Місце постачання
61000, Україна, Харківська область, Харків, за адресами, вказаними Замовником
На карті
Елемент мощення «Спил»
Кількість
3420 штуки
Період постачання
до 20.10.2020
Місце постачання
61000, Україна, Харківська область, Харків, за адресами, вказаними Замовником
На карті
Елемент мощення «Лапка»
Кількість
200 штуки
Період постачання
до 20.10.2020
Місце постачання
61000, Україна, Харківська область, Харків, за адресами, вказаними Замовником
На карті
Елемент мощення «Квітка»
Кількість
2000 штуки
Період постачання
до 20.10.2020
Місце постачання
61000, Україна, Харківська область, Харків, за адресами, вказаними Замовником
На карті
Виріб «Арт стоун»
Кількість
110 штуки
Період постачання
до 20.10.2020
Місце постачання
61000, Україна, Харківська область, Харків, за адресами, вказаними Замовником
На карті
Протипаркувальна напівсфера «Квітник»
Кількість
100 штуки
Період постачання
до 20.10.2020
Місце постачання
61000, Україна, Харківська область, Харків, за адресами, вказаними Замовником
На карті
Декоративна композиція «Квітник»
Кількість
52 штуки
Період постачання
до 20.10.2020
Місце постачання
61000, Україна, Харківська область, Харків, за адресами, вказаними Замовником
На карті
Ваза «Каскад»
Кількість
100 штуки
Період постачання
до 20.10.2020
Місце постачання
61000, Україна, Харківська область, Харків, за адресами, вказаними Замовником
На карті
Вазон «Афіна»
Кількість
100 штуки
Період постачання
до 20.10.2020
Місце постачання
61000, Україна, Харківська область, Харків, за адресами, вказаними Замовником
На карті
Внесені зміни
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
457511bc213049908e83476dc177b270
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. П. 3.1 Договору викласти у наступній редакції:
«3.1. Ціна цього Договору становить: 2 336 150,00 грн. (Два мiльйони триста тридцять шiсть тисяч сто п`ятдесят гривень 00 копiйок), без ПДВ. Ціна за одиницю товару, згідно із ціновою пропозицією відповідно Додатку № 1 до цього Договору.».
2. Специфікацію, яка є невід’ємною частиною Договору, викласти в редакції згідно додатку № 1 до додаткової угоди № 1.
3. Пункт 12.5. Договору № 314/8/20 від 03.09.2020 вилучити.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
09.09.2020 00:00
Статус:
Опубліковано