-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
придбання декоративних бетонних виробів
Тендер Prozorro UA-2020-03-27-001366-c
придбання декоративних бетонних виробів
Завершена
840 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 200.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 200.00 UAH
Номер:
b084795f8f104b4b98e5d691beb5707f
Внутрішній номер закупівлі:
4724703
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-03-27-001366-c
Замовник:
Департамент житлового господарства Харківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03366078
-
Адреса:
61003, Україна, Харківська область, Харків, майдан Конституції, 16, каб.4, м. Харків
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Приходько Оксана +380577252650 oksanakotprihodko@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
840 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 200.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
25 200.00 UAH
Період уточнення:
27.03.2020 16:52 - 03.04.2020 10:00
Період прийому пропозицій:
27.03.2020 16:52 - 13.04.2020 10:00
Аукціон:
14.04.2020 11:08 - 14.04.2020 11:29
Період кваліфікації:
14.04.2020 11:29 - 21.04.2020 15:05
Період завантаження договору:
21.04.2020 15:05 - 11.05.2020 15:05
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписДжерело фінансування закупівлі – кошти міського бюджету міста Харкова
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
придбання декоративних бетонних виробів
Кількість
67 штуки
Період постачання
до 01.07.2020
Місце постачання
61000, Україна, Харківська область, Харків, за адресами, вказаними Замовником
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Кулик Є.М.
Оскарження: 21.04.2020 15:05 - 02.05.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2574100978
-
Контактна особа:
Кулик Євген Миколайович +380675740303 kulyk.yevgen.n@gmail.com
-
Адреса:
61045, Україна, Харківська область, Харків, вул.Очаківська,буд.82, кв.59
Оскарження: 21.04.2020 15:05 - 02.05.2020 00:00
Початкова пропозиція
838 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
838 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.04.2020 15:05
Документи
52
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МАРШАЛІТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38423016
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МАРШАЛІТ" +380509384555 AS@MARSHALIT.COM
-
Адреса:
61105, Україна, Харківська область, Харків, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ КИРГИЗЬКА, будинок 19
Початкова пропозиція
840 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
840 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
20
Скарги
0
Контракти
Номер:
46f34b961a4a42bebb10dfce5d4ac803
Ідентифікатор договору:
UA-2020-03-27-001366-c-a1
Постачальник:
ФОП Кулик Є.М.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2574100978
-
Контактна особа:
Кулик Євген Миколайович +380675740303 kulyk.yevgen.n@gmail.com
-
Адреса:
61045, Україна, Харківська область, Харків, вул.Очаківська,буд.82, кв.59
Номер договору:
302/8/20
Сума договору:
837 999.82 UAH без ПДВ
Період дії договору:
04.05.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
04.05.2020 00:00
Статус:
Виконаний