-
Відкриті торги
-
КЕП
придбання декоративних бетонних виробів
придбання декоративних бетонних виробів
837 999.82
UAH без ПДВ
Номер:
46f34b961a4a42bebb10dfce5d4ac803
Ідентифікатор договору:
UA-2020-03-27-001366-c-a1
Замовник:
Департамент житлового господарства Харківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03366078
-
Контактна особа:
Приходько Оксана +380577252650 oksanakotprihodko@gmail.com
-
Адреса:
61003, Україна, Харківська область, Харків, майдан Конституції, 16, каб.4, м. Харків
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП Кулик Є.М.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2574100978
-
Контактна особа:
Кулик Євген Миколайович +380675740303 kulyk.yevgen.n@gmail.com
-
Адреса:
61045, Україна, Харківська область, Харків, вул.Очаківська,буд.82, кв.59
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Опис:
придбання декоративних бетонних виробів
Номер договору:
302/8/20
Дата підписання:
04.05.2020 00:00
Період дії договору:
04.05.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
837 999.82 UAH без ПДВ
Оплачено:
837 999.82 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
придбання декоративних бетонних виробів
Кількість
67 штуки
Період постачання
до 01.07.2020
Місце постачання
61000, Україна, Харківська область, Харків, за адресами, вказаними Замовником
На карті
Внесені зміни
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
24e7e798498f42a68ea6b4c75cb849cc
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Кількість товарів після внесення змін - 67 шт.
1. У зв'язку з узгодженою зміною ціни в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів), суму Договору № 302/8/20 від 04.05.2020 зменшити на 00 грн 18 коп. Загальна сума Договору № 302/8/20 від 04.05.2020 становить 837999,82 грн.
1.1. П. 3.1 Договору викласти у наступній редакції:
«3.1. Ціна цього Договору становить: 837 999,82 грн (Вiсiмсот тридцять сiм тисяч дев`ятсот дев`яносто дев`ять гривень 82 копiйки), без ПДВ. Ціна за одиницю товару, згідно із ціновою пропозицією відповідно Додатку № 1 до цього Договору».
1.2. Специфікацію, яка є невід’ємною частиною Договору, викласти в редакції згідно додатку № 1 до додаткової угоди № 1.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
04.05.2020 00:00
Статус:
Опубліковано