• Відкриті торги
  • КЕП

придбання декоративних бетонних виробів

Оголошено тендер

840 000.00 UAH
Номер: 63e8ff07a56848aeb635f9a75af917da
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-03-27-002280-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Департамент житлового господарства Харківської міської ради
Замовник: Департамент житлового господарства Харківської міської ради
Очікувана вартість: 840 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: придбання декоративних бетонних виробів
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 27.03.2020 16:42

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписДжерело фінансування закупівлі – кошти міського бюджету міста Харкова
Сума840 000.00 UAH