-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
придбання елементів благоустрою для господарських майданчиків
Тендер Prozorro UA-2019-07-03-002221-a
придбання елементів благоустрою для господарських майданчиків. Джерело фінансування - кошти міського бюджету міста Харкова.
Завершена
211 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 057.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 057.50 UAH
Номер:
d2be922894df440883824643d461a4cb
Внутрішній номер закупівлі:
3540249
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-07-03-002221-a
Замовник:
Департамент житлового господарства Харківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03366078
-
Адреса:
61003, Україна, Харківська обл., Харків, майдан Конституції, 16, каб.4, м. Харків
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Приходько Оксана +380577252650 oksanakotprihodko@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
211 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 057.50 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
6 345.00 UAH
Період уточнення:
03.07.2019 17:48 - 09.07.2019 10:00
Період прийому пропозицій:
03.07.2019 17:48 - 19.07.2019 10:00
Аукціон:
22.07.2019 13:21 - 22.07.2019 13:48
Період кваліфікації:
22.07.2019 13:48 - 29.07.2019 16:16
Період завантаження договору:
29.07.2019 14:51 - 18.08.2019 14:51
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
придбання елементів благоустрою для господарських майданчиків
Кількість
154 штуки
Період постачання
до 01.09.2019
Місце постачання
61000, Україна, Харківська обл., Харків, за адресами, вказаними Замовником
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа підприємець Карацюба Ігор Миколайович
Оскарження: 22.07.2019 13:48 - 09.08.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2545903412
-
Контактна особа:
Карацюба Ігор Миколайович 380503538963, 380689174860, sport104@ukr.net
-
Адреса:
42500, Україна, Сумська область, смт Липова Долина, вулиця Некрасова, будинок 13
Оскарження: 22.07.2019 13:48 - 09.08.2019 00:00
Початкова пропозиція
186 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
186 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
29.07.2019 14:51
Документи
47
Скарги
0
ФОП ТАРОВСЬКИЙ Є.О.
Оскарження: 29.07.2019 14:51 - 09.08.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3275605835
-
Контактна особа:
ФОП ТАРОВСЬКИЙ Є.О. +380955434384 teoprom89@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 63401, Харківська обл., Зміївський район, селище Бутівка, ВУЛИЦЯ ЗМІЇВСЬКА, будинок 27А
Оскарження: 29.07.2019 14:51 - 09.08.2019 00:00
Початкова пропозиція
211 442.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
210 384.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.07.2019 16:16
Документи
40
Скарги
0
ФІЗИЧНА ОСОБА - ПІДПРИЄМЕЦЬ КОЛЯДИНСЬКИЙ ВАДИМ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3042012231
-
Контактна особа:
ФІЗИЧНА ОСОБА - ПІДПРИЄМЕЦЬ КОЛЯДИНСЬКИЙ ВАДИМ ОЛЕКСАНДРОВИЧ +380959089281 Kolyadinskiy1986@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 62472, Харківська обл., Харківський район, місто Мерефа, ВУЛИЦЯ КОНСТИТУЦІЇ, будинок 140
Початкова пропозиція
211 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
211 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
22
Скарги
0
Контракти
Номер:
09db7541c1dd45cb8a93499147722deb
Ідентифікатор договору:
UA-2019-07-03-002221-a-a1
Постачальник:
ФОП ТАРОВСЬКИЙ Є.О.
×
-
Код ЄДРПОУ:
3275605835
-
Контактна особа:
ФОП ТАРОВСЬКИЙ Є.О. +380955434384 teoprom89@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 63401, Харківська обл., Зміївський район, селище Бутівка, ВУЛИЦЯ ЗМІЇВСЬКА, будинок 27А
Номер договору:
246
Сума договору:
210 384.02 UAH без ПДВ
Період дії договору:
09.08.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
09.08.2019 00:01
Статус:
Виконаний