• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

придбання бетонних виробів для облаштування контейнерних майданчиків

придбання бетонних виробів для облаштування контейнерних майданчиків. Джерело фінансування - кошти міського бюджету міста Харкова.

Торги не відбулися

500 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
Номер: e9eb16e10b434ff8afb7d6f3b606e85f
Внутрішній номер закупівлі: 3406507
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-05-24-003122-a   
Замовник: Департамент житлового господарства Харківської міської ради
Контактна особа: Приходько Оксана +380577252650 oksanakotprihodko@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 500 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 500.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 15 000.00 UAH
Період уточнення: 24.05.2019 17:07 - 31.05.2019 10:00
Період прийому пропозицій: 24.05.2019 17:07 - 10.06.2019 10:00
Аукціон: 11.06.2019 12:25 - 11.06.2019 12:46
Період кваліфікації: 11.06.2019 12:46 - 14.06.2019 11:27
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
придбання бетонних виробів для облаштування контейнерних майданчиків
Код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Кількість 83 штуки
Період постачання до 15.07.2019
Місце постачання 61000, Україна, Харківська обл., Харків, за адресами, вказаними Замовником На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПрАТ Новопокровський завод залізобетонних конструкцій

Оскарження: 11.06.2019 12:46 - 25.06.2019 00:00
Початкова пропозиція 499 992.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
499 992.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
14.06.2019 11:24
Документи 82
Скарги 0
ФОП Давидов Сергій Іванович

Оскарження: 14.06.2019 11:24 - 25.06.2019 00:00
Початкова пропозиція 500 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
500 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
14.06.2019 11:27
Документи 24
Скарги 0