-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
придбання бетонних виробів для облаштування контейнерних майданчиків
Тендер Prozorro UA-2019-05-24-003122-a
придбання бетонних виробів для облаштування контейнерних майданчиків. Джерело фінансування - кошти міського бюджету міста Харкова.
Торги не відбулися
500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
Період оскарження:
24.05.2019 17:07 - 06.06.2019 00:00
Нічого не знайдено.