-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
придбання декоративних бетонних виробів
Тендер Prozorro UA-2019-04-16-000772-b
придбання декоративних бетонних виробів
Завершена
2 711 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 13 559.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 13 559.00 UAH
Номер:
6ccc65cebb524f869896449c92f21332
Внутрішній номер закупівлі:
3356715
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-04-16-000772-b
Замовник:
Департамент житлового господарства Харківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03366078
-
Адреса:
61003, Україна, Харківська обл., Харків, майдан Конституції, 16, каб.4, м. Харків
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Приходько Оксана +380577252650 oksanakotprihodko@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 711 800.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
13 559.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
81 354.00 UAH
Період уточнення:
16.04.2019 17:14 - 22.04.2019 10:00
Період прийому пропозицій:
16.04.2019 17:14 - 02.05.2019 10:00
Аукціон:
03.05.2019 11:12 - 03.05.2019 11:33
Період кваліфікації:
03.05.2019 11:33 - 07.05.2019 14:23
Період завантаження договору:
03.05.2019 11:33 - 23.05.2019 11:33
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
придбання декоративних бетонних виробів
Кількість
144 штуки
Період постачання
до 15.06.2019
Місце постачання
61000, Україна, Харківська обл., Харків, за адресами, вказаними Замовником
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПрАТ Новопокровський завод залізобетонних конструкцій
Оскарження: 03.05.2019 11:33 - 18.05.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
30614042
-
Контактна особа:
Загоруйко Марина Юріївна +380574632504 npzbk@ukr.net
-
Адреса:
63523, Україна, Харківська область, Новопокровка, вул.Заводська,10
Оскарження: 03.05.2019 11:33 - 18.05.2019 00:00
Початкова пропозиція
2 710 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 710 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.05.2019 14:23
Документи
99
Скарги
0
ТОВ "МАРШАЛІТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38423016
-
Контактна особа:
Сил Андр +380509384555 as@marshalit.com
-
Адреса:
63701, Україна, Харківська область, місто Куп'янськ, ВУЛИЦЯ ПЕРШОГО ТРАВНЯ, будинок 6, офіс 419
Початкова пропозиція
2 711 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 711 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
19
Скарги
0
Контракти
Номер:
086d12b884364d059f043026919fcc66
Ідентифікатор договору:
UA-2019-04-16-000772-b-b1
Постачальник:
ПрАТ Новопокровський завод залізобетонних конструкцій
×
-
Код ЄДРПОУ:
30614042
-
Контактна особа:
Загоруйко Марина Юріївна +380574632504 npzbk@ukr.net
-
Адреса:
63523, Україна, Харківська область, Новопокровка, вул.Заводська,10
Номер договору:
144
Сума договору:
2 710 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
21.05.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
21.05.2019 00:00
Статус:
Підписаний