-
Відкриті торги
-
КЕП
придбання декоративних бетонних виробів
придбання декоративних бетонних виробів
2 710 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
086d12b884364d059f043026919fcc66
Ідентифікатор договору:
UA-2019-04-16-000772-b-b1
Постачальник:
ПрАТ Новопокровський завод залізобетонних конструкцій
×
-
Код ЄДРПОУ:
30614042
-
Контактна особа:
Загоруйко Марина Юріївна +380574632504 npzbk@ukr.net
-
Адреса:
63523, Україна, Харківська область, Новопокровка, вул.Заводська,10
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Опис:
придбання декоративних бетонних виробів
Номер договору:
144
Дата підписання:
21.05.2019 00:00
Період дії договору:
21.05.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
2 710 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 2 710 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
придбання декоративних бетонних виробів
Кількість
144 штуки
Період постачання
до 15.06.2019
Місце постачання
61000, Україна, Харківська обл., Харків, за адресами, вказаними Замовником
На карті