-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
придбання декоративних бетонних виробів
Тендер Prozorro UA-2020-03-27-001338-c
придбання декоративних бетонних виробів
Торги не відбулися
2 348 550.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 11 742.75 UAH
мін. крок: 0.5% або 11 742.75 UAH
Номер:
91b22817be8844258277758c26e26610
Внутрішній номер закупівлі:
4724565
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-03-27-001338-c
Замовник:
Департамент житлового господарства Харківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03366078
-
Адреса:
61003, Україна, Харківська область, Харків, майдан Конституції, 16, каб.4, м. Харків
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Приходько Оксана +380577252650 oksanakotprihodko@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 348 550.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
11 742.75 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
70 456.50 UAH
Період уточнення:
27.03.2020 16:39 - 03.04.2020 10:00
Період прийому пропозицій:
27.03.2020 16:39 - 13.04.2020 10:00
Аукціон:
14.04.2020 14:58 - 14.04.2020 15:19
Період кваліфікації:
14.04.2020 15:19 - 16.04.2020 12:31
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписДжерело фінансування закупівлі – кошти міського бюджету міста Харкова
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
придбання декоративних бетонних виробів
Кількість
7001 штуки
Період постачання
до 01.07.2020
Місце постачання
61000, Україна, Харківська область, Харків, за адресами, вказаними Замовником
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Сотников Володимир Миколайович
Оскарження: 16.04.2020 12:23 - 27.04.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2584215476
-
Контактна особа:
Сотников Володимир Миколайович +380577788263 sotnikov-vova@ukr.net
-
Адреса:
61010, Україна, Харківська область, Харків, вул. Квіткинська, буд. 32
Оскарження: 16.04.2020 12:23 - 27.04.2020 00:00
Початкова пропозиція
2 347 060.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 347 060.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
16.04.2020 12:23
Документи
48
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МАРШАЛІТ"
Оскарження: 16.04.2020 12:31 - 27.04.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38423016
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МАРШАЛІТ" +380509384555 AS@MARSHALIT.COM
-
Адреса:
61105, Україна, Харківська область, Харків, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ КИРГИЗЬКА, будинок 19
Оскарження: 16.04.2020 12:31 - 27.04.2020 00:00
Початкова пропозиція
2 348 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 348 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
16.04.2020 12:31
Документи
24
Скарги
0