-
Відкриті торги
-
КЕП
придбання декоративних бетонних виробів
Оголошено тендер
2 348 550.00
UAH
Номер:
740ce79c185144e6b36d71fa9e1da455
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-03-27-002243-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Департамент житлового господарства Харківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03366078
Замовник:
Департамент житлового господарства Харківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03366078
Очікувана вартість:
2 348 550.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
придбання декоративних бетонних виробів
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріали
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
27.03.2020 16:29
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписДжерело фінансування закупівлі – кошти міського бюджету міста Харкова
Сума2 348 550.00 UAH