• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

придбання декоративних бетонних виробів

Придбання декоративних бетонних виробів. Джерело фінансування закупівлі - кошти міського бюджету міста Харкова.

Завершена

501 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 505.00 UAH
Номер: 9aeb9e051bdf4ac8b5740800b135fc60
Внутрішній номер закупівлі: 3748927
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-09-05-000485-a   
Замовник: Департамент житлового господарства Харківської міської ради
Контактна особа: Приходько Оксана +380577252650 oksanakotprihodko@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 501 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 505.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 15 030.00 UAH
Період уточнення: 05.09.2019 12:25 - 13.09.2019 10:00
Період прийому пропозицій: 05.09.2019 12:25 - 23.09.2019 10:00
Аукціон: 24.09.2019 11:33 - 24.09.2019 11:54
Період кваліфікації: 24.09.2019 11:54 - 27.09.2019 12:02
Період завантаження договору: 24.09.2019 11:54 - 14.10.2019 11:54
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
придбання декоративних бетонних виробів
Код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Кількість 2175 штуки
Період постачання до 25.10.2019
Місце постачання 61000, Україна, Харківська обл., Харків, за адресами, вказаними Замовником На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Кулик Є.М.

Оскарження: 24.09.2019 11:54 - 08.10.2019 00:00
Початкова пропозиція 499 750.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
499 750.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.09.2019 12:02
Документи 51
Скарги 0
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ РЄПА РУСЛАН ВОЛОДИМИРОВИЧ
Початкова пропозиція 501 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
501 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 2248ecd7012d4080b20b690ce60b0b43
Ідентифікатор договору: UA-2019-09-05-000485-a-b1
Постачальник: ФОП Кулик Є.М.
Номер договору: 314
Сума договору: 499 750.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 15.10.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання: 15.10.2019 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір.pdf
p7s
sign.p7s