-
Відкриті торги
-
КЕП
придбання декоративних бетонних виробів
Придбання декоративних бетонних виробів. Джерело фінансування закупівлі - кошти міського бюджету міста Харкова.
499 750.00
UAH без ПДВ
Номер:
2248ecd7012d4080b20b690ce60b0b43
Ідентифікатор договору:
UA-2019-09-05-000485-a-b1
Замовник:
Департамент житлового господарства Харківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03366078
-
Контактна особа:
Приходько Оксана +380577252650 oksanakotprihodko@gmail.com
-
Адреса:
61003, Україна, Харківська обл., Харків, майдан Конституції, 16, каб.4, м. Харків
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП Кулик Є.М.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2574100978
-
Контактна особа:
Кулик Євген Миколайович +380675740303 kulyk.yevgen.n@gmail.com
-
Адреса:
61045, Україна, Харківська область, Харків, вул.Очаківська,буд.82, кв.59
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Опис:
Придбання декоративних бетонних виробів. Джерело фінансування закупівлі - кошти міського бюджету міста Харкова.
Номер договору:
314
Дата підписання:
15.10.2019 00:00
Період дії договору:
15.10.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
499 750.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
499 750.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
придбання декоративних бетонних виробів
Кількість
2175 штуки
Період постачання
до 25.10.2019
Місце постачання
61000, Україна, Харківська обл., Харків, за адресами, вказаними Замовником
На карті