-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (Медогляди працівників (психофі...×-
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (Медогляди працівників (психофізіологічна експертиза м. Стрий, Львівської обл.)
- ID: UA-2026-08-31-013767-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246939
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
26П-432_85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (Періодичний медичний о...×-
26П-432_85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (Періодичний медичний огляд працівників певних категорій та водіїв, періодичний психіатричний огляд, в тому числі на предмет вживання психоактивних речовин)
- ID: UA-2026-08-19-008608-a
- Дата створення : 19.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30132211
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиКваліфікаціявід початку періоду пройшло 2 робочих дні
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (Послуги з проведення медичного...×-
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (Послуги з проведення медичного огляду працівників)
- ID: UA-2026-08-04-011917-a
- Дата створення : 04.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29992326
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
26П-375_85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (Послуги з проведення м...×-
26П-375_85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (Послуги з проведення медичних оглядів працівників філії УПГГК в Полтавській області)
- ID: UA-2026-07-31-008556-a
- Дата створення : 31.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29966528
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 8 днів назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
26П-374_85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (Послуги з проведення м...×-
26П-374_85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (Послуги з проведення медичних оглядів працівників філії УПГГК в Харківській області)
- ID: UA-2026-07-31-008453-a
- Дата створення : 31.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29966425
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 23 години назад
-
-
- 1
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (Послуги з проведення медичного...×-
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (Послуги з проведення медичного огляду працівників)
- ID: UA-2026-07-15-011214-a
- Дата створення : 15.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29826769
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (Послуги з проведення медичного...×-
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (Послуги з проведення медичного огляду працівників)
- ID: UA-2026-07-09-011095-a
- Дата створення : 09.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29777880
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
85110000-3-Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (Послуги з проведення періодичн...×-
85110000-3-Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (Послуги з проведення періодичних медичних оглядів, періодичного та позачергового психіатричних оглядів, в тому числі на предмет вживання психоактивних речовин, водійських медичних оглядів працівників виробничих підрозділів філії «УГВ-Сервіс» розташованих у Берестинському районі Харківської області)
- ID: UA-2026-07-09-010794-a
- Дата створення : 09.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29777584
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
26П-276_85110000-3-Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (Послуги з проведення п...×-
26П-276_85110000-3-Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (Послуги з проведення періодичного медичного огляду працівникам зайнятих на важких роботах та роботах з шкідливими та небезпечними умовами праці, проведення медичного огляду для водіїв транспортних засобів, проведення психофізіологічної експертизи, проведення періодичного психіатричного огляду, у тому числі на предмет вживання психоактивних речовин)
- ID: UA-2026-06-24-013926-a
- Дата створення : 24.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29643853
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
26П-267_85110000-3 - Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (Медогляди працівникі...×-
26П-267_85110000-3 - Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (Медогляди працівників (психофізіологічна експертиза м. Стрий, Львівської обл.)
- ID: UA-2026-06-23-013481-a
- Дата створення : 23.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29628910
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
26П-256_85110000-3 - Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (Медогляди працівникі...×-
26П-256_85110000-3 - Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (Медогляди працівників (психофізіологічна експертиза м. Харків.)
- ID: UA-2026-06-19-012155-a
- Дата створення : 19.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29599479
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ц_26П-173_85110000-3-Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (Послуги з проведення...×-
Ц_26П-173_85110000-3-Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (Послуги з проведення періодичних медичних оглядів, періодичного та позачергового психіатричних оглядів, в тому числі на предмет вживання психоактивних речовин, водійських медичних оглядів та проведення психофізіологічної експертизи працівників виробничих підрозділів філії «УГВ-Сервіс», розташованих на території Полтавської територіальної громади Полтавської області).
- ID: UA-2026-05-28-013143-a
- Дата створення : 28.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29376630
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
З_26П-053_85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (Періодичний медичний...×-
З_26П-053_85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (Періодичний медичний огляд працівників певних категорій та водіїв, періодичний психіатричний огляд, в тому числі на предмет вживання психоактивних речовин)
- ID: UA-2026-05-25-009607-a
- Дата створення : 25.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29328304
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
С_85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (Послуги щодо надання медогля...×-
С_85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (Послуги щодо надання медоглядів)
- ID: UA-2026-05-20-002890-a
- Дата створення : 20.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29278829
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
С_85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (Послуги щодо надання медогля...×-
С_85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (Послуги щодо надання медоглядів)
- ID: UA-2026-05-14-008436-a
- Дата створення : 14.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29224998
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиЗавершена -