-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
26П-375_85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (Послуги з проведення медичних оглядів працівників філії УПГГК в Полтавській області)
Тендер Prozorro UA-2026-07-31-008556-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 8 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 8 днів назад
1 292 622.00
UAH без ПДВ
Номер:
13802145b833491492d7b3c62ac69cc0
Внутрішній номер закупівлі:
29966528
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-31-008556-a
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Наталья БУГАЄНКО +380675632987 nataliia.buhaienko@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 292 622.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.07.2026 16:48 - 05.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.07.2026 16:48 - 08.08.2026 15:00
Аукціон:
10.08.2026 11:57 - 10.08.2026 12:26
Період кваліфікації:
10.08.2026 12:26 - 24.08.2026 16:24
Період завантаження договору:
30.08.2026 00:00 - 09.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 292 622.00 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (Послуги з проведення медичних оглядів працівників філії УПГГК в Полтавській області)