• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

26П-276_85110000-3-Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (Послуги з проведення періодичного медичного огляду працівникам зайнятих на важких роботах та роботах з шкідливими та небезпечними умовами праці, проведення медичного огляду для водіїв транспортних засобів, проведення психофізіологічної експертизи, проведення періодичного психіатричного огляду, у тому числі на предмет вживання психоактивних речовин)

Завершена

3 450 400.00 UAH без ПДВ
Номер: 818821057301436785bf3b21df85dc9a
Внутрішній номер закупівлі: 29643853
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-24-013926-a   
Замовник: АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
Контактна особа: Наталія Сира +380667880023 nataliia.syra@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 3 450 400.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 24.06.2026 23:29 - 29.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 24.06.2026 23:29 - 02.07.2026 15:00
Аукціон: 03.07.2026 12:02 - 03.07.2026 12:25
Період кваліфікації: 03.07.2026 12:25 - 31.07.2026 10:10
Період завантаження договору: 06.08.2026 00:00 - 16.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴3 450 400.00 85110000-3-Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (Послуги з проведення періодичного медичного огляду працівникам зайнятих на важких роботах та роботах з шкідливими та небезпечними умовами праці, проведення медичного огляду для водіїв транспортних засобів, проведення психофізіологічної експертизи, проведення періодичного психіатричного огляду, у тому числі на предмет вживання психоактивних речовин)