-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
26П-432_85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (Періодичний медичний огляд працівників певних категорій та водіїв, періодичний психіатричний огляд, в тому числі на предмет вживання психоактивних речовин)
Тендер Prozorro UA-2026-08-19-008608-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація від початку періоду пройшло 2 робочих дні
Кваліфікація
від початку періоду пройшло 2 робочих дні
386 900.00
UAH без ПДВ
Номер:
7a8e18635101481986738525455287ba
Внутрішній номер закупівлі:
30132211
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-19-008608-a
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Наталья БУГАЄНКО +380675632987 nataliia.buhaienko@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
386 900.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.08.2026 14:44 - 24.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.08.2026 14:44 - 27.08.2026 00:00
Аукціон:
27.08.2026 11:51 - 27.08.2026 12:14
Період кваліфікації:
з 27.08.2026 12:14
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴386 900.00 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (Періодичний медичний огляд працівників певних категорій та водіїв, періодичний психіатричний огляд, в тому числі на предмет вживання психоактивних речовин)