-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Періодичний медичний огляд працівників певних категорій та водіїв, періодичний психіатричний огляд, в тому числі на предмет вживання психоактивних речовин
Оголошено тендер
386 900.00
UAH
Номер:
18df32b1a0a045f58a611bb28480bcf2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-19-008999-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
386 900.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Періодичний медичний огляд працівників певних категорій та водіїв, періодичний психіатричний огляд, в тому числі на предмет вживання психоактивних речовин
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги
Дата опублікування:
19.08.2026 14:01
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума386 900.00 UAH