-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
26П-267_85110000-3 - Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (Медогляди працівників (психофізіологічна експертиза м. Стрий, Львівської обл.)
Тендер Prozorro UA-2026-06-23-013481-a
Торги не відбулися
5 525.00
UAH без ПДВ
Номер:
2ed459012c5e43d08fcd39c627ac66d9
Внутрішній номер закупівлі:
29628910
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-23-013481-a
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Наталья БУГАЄНКО +380675632987 nataliia.buhaienko@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
5 525.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
23.06.2026 17:11 - 28.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.06.2026 17:11 - 01.07.2026 17:00
Аукціон:
з 02.07.2026 11:12
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 525.00 85110000-3 - Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (Медогляди працівників (психофізіологічна експертиза м. Стрий, Львівської обл.)