-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ц_26П-173_85110000-3-Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (Послуги з проведення періодичних медичних оглядів, періодичного та позачергового психіатричних оглядів, в тому числі на предмет вживання психоактивних речовин, водійських медичних оглядів та проведення психофізіологічної експертизи працівників виробничих підрозділів філії «УГВ-Сервіс», розташованих на території Полтавської територіальної громади Полтавської області).
Тендер Prozorro UA-2026-05-28-013143-a
Завершена
1 206 420.72
UAH з ПДВ
Номер:
3da99570f0144a6fa7d43115d90c26e4
Внутрішній номер закупівлі:
29376630
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-28-013143-a
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Наталія Сира +380667880023 nataliia.syra@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 206 420.72 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.05.2026 23:25 - 02.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.05.2026 23:25 - 05.06.2026 12:00
Аукціон:
08.06.2026 14:12 - 08.06.2026 14:35
Період кваліфікації:
08.06.2026 14:35 - 30.06.2026 12:02
Період завантаження договору:
06.07.2026 00:00 - 16.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 206 420.72 Послуги з проведення періодичних медичних оглядів, періодичного та позачергового психіатричних оглядів, в тому числі на предмет вживання психоактивних речовин, водійських медичних оглядів та проведення психофізіологічної експертизи працівників виробничих підрозділів філії «УГВ-Сервіс», розташованих на території Полтавської територіальної громади Полтавської області.