-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з проведення періодичних медичних оглядів, періодичного та позачергового психіатричних оглядів, в тому числі на предмет вживання психоактивних речовин, водійських медичних оглядів та проведення психофізіологічної експертизи працівників виробничих підрозділів філії «УГВ-Сервіс», розташованих на території Полтавської територіальної громади Полтавської області.
Оголошено тендер
1 206 420.72
UAH
Номер:
2be9237360d44711b53d75a34fae5de3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-28-015953-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
1 206 420.72 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з проведення періодичних медичних оглядів, періодичного та позачергового психіатричних оглядів, в тому числі на предмет вживання психоактивних речовин, водійських медичних оглядів та проведення психофізіологічної експертизи працівників виробничих підрозділів філії «УГВ-Сервіс», розташованих на території Полтавської територіальної громади Полтавської області.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги
Дата опублікування:
28.05.2026 23:12
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 206 420.72 UAH