• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

26П-256_85110000-3 - Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (Медогляди працівників (психофізіологічна експертиза м. Харків.)

Завершена

4 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 12d5e90fad044e2cb267cecab0b4f081
Внутрішній номер закупівлі: 29599479
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-19-012155-a   
Замовник: АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
Контактна особа: Наталья БУГАЄНКО +380675632987 nataliia.buhaienko@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 4 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 19.06.2026 16:41 - 24.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 19.06.2026 16:41 - 27.06.2026 15:00
Аукціон: 29.06.2026 13:25 - 29.06.2026 13:48
Період кваліфікації: 29.06.2026 13:48 - 09.07.2026 14:13
Період завантаження договору: 15.07.2026 00:00 - 25.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴4 000.00 85110000-3 - Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (Медогляди працівників (психофізіологічна експертиза м. Харків.)