• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

З_26П-053_85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (Періодичний медичний огляд працівників певних категорій та водіїв, періодичний психіатричний огляд, в тому числі на предмет вживання психоактивних речовин)

Торги не відбулися

470 140.50 UAH з ПДВ
Номер: b0387ebdd34940989168c19d83d4a69e
Внутрішній номер закупівлі: 29328304
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-25-009607-a   
Замовник: АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
Контактна особа: Лариса Сніцарук +380322440093 larysa.snicaruk@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 470 140.50 UAH з ПДВ
Період уточнення: 25.05.2026 15:04 - 30.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 25.05.2026 15:04 - 02.06.2026 15:00
Аукціон: 03.06.2026 11:10 - 03.06.2026 11:33
Період кваліфікації: 03.06.2026 11:33 - 10.07.2026 09:03

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴470 140.50 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (Періодичний медичний огляд працівників певних категорій та водіїв, періодичний психіатричний огляд, в тому числі на предмет вживання психоактивних речовин)