-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (Медогляди працівників (психофізіологічна експертиза м. Стрий, Львівської обл.)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-013767-a
Завершена
6 330.00
UAH з ПДВ
Номер:
f97c1b7f7f60497c96087a71741b7ee7
Внутрішній номер закупівлі:
30246939
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-013767-a
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Наталья БУГАЄНКО +380675632987 nataliia.buhaienko@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
6 330.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Медогляди працівників (психофізіологічна експертиза м. Стрий, Львівської обл.)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
територія Виконавця
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАХІДНИЙ ЕКСПЕРТНО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР ДЕРЖПРАЦІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20774790
-
Адреса:
79037, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО будинок 233-А
Ціна пропозиції
6 330.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 23:58
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
1bfd67a360d84629b5f64e83b4ac87a6
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-013767-a-a1
Постачальник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАХІДНИЙ ЕКСПЕРТНО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР ДЕРЖПРАЦІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20774790
-
Адреса:
79037, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО будинок 233-А
Номер договору:
№985-19//ЛІКВО-1319-пс-26
Сума договору:
6 330.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
5 275.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 17:00
Статус:
Підписаний