-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кейтерингові послуги (Послуги гарячого харчування дітей віком від 3-х до 18-ти років)- ID: UA-2026-09-04-012269-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300937
Комунальний заклад "Обласний центр соціальноЇ підтримки дітей та сімей" Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 33840673ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 15:34)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги гарячого харчування дітей віком від 3-х до 18-ти років- ID: UA-2026-04-30-010866-a
- Дата створення : 30.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29083454
Комунальний заклад "Обласний центр соціальноЇ підтримки дітей та сімей" Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 33840673ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги гарячого харчування дітей віком від 3-х до 18-ти років (Кейтерингові послуги)- ID: UA-2026-04-06-010628-a
- Дата створення : 06.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28836992
Комунальний заклад "Обласний центр соціальноЇ підтримки дітей та сімей" Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 33840673ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кейтерингові послуги (Послуги гарячого харчування дітей віком від 3-х до 18-ти років)- ID: UA-2026-04-03-004188-a
- Дата створення : 03.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28816152
Комунальний заклад "Обласний центр соціальноЇ підтримки дітей та сімей" Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 33840673ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кейтерингові послуги (Послуги гарячого харчування дітей віком від 1-го до 18-ти років)- ID: UA-2026-02-02-011251-a
- Дата створення : 02.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28152955
Комунальний заклад "Обласний центр соціальноЇ підтримки дітей та сімей" Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 33840673ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кейтерингові послуги (Послуги гарячого харчування дітей віком від 1-го до 18-ти років)- ID: UA-2026-01-23-016330-a
- Дата створення : 23.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28039162
Комунальний заклад "Обласний центр соціальноЇ підтримки дітей та сімей" Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 33840673ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги гарячого харчування дітей віком від 3-х до 18-ти років- ID: UA-2026-01-23-010078-a
- Дата створення : 23.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28032940
Комунальний заклад "Обласний центр соціальноЇ підтримки дітей та сімей" Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 33840673ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
- 1
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги гарячого харчування дітей віком від 3-х до 18-ти років- ID: UA-2025-12-05-009676-a
- Дата створення : 05.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27421221
Комунальний заклад "Обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей" Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 33840673ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кейтерингові послуги (Послуги гарячого харчування дітей віком від 3-х до 18-ти років)- ID: UA-2025-11-07-010949-a
- Дата створення : 07.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27044745
Комунальний заклад "Обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей" Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 33840673ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги гарячого харчування дітей віком від 3-х до 18-ти років- ID: UA-2025-10-24-010639-a
- Дата створення : 24.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26883633
Комунальний заклад "Обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей" Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 33840673ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги гарячого харчування дітей віком від 3-х до 18-ти років- ID: UA-2025-09-04-010451-a
- Дата створення : 04.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26333749
Комунальний заклад "Обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей" Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 33840673ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги гарячого харчування дітей віком від 3-х до 18-ти років- ID: UA-2025-08-20-009896-a
- Дата створення : 20.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26194410
Комунальний заклад "Обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей" Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 33840673ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кейтерингові послуги (Послуги гарячого харчування дітей віком від 3-х до 18-ти років)- ID: UA-2025-07-17-011391-a
- Дата створення : 17.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25910096
Комунальний заклад "Обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей" Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 33840673ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися