-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
- 1
Послуги гарячого харчування дітей віком від 3-х до 18-ти років
Тендер Prozorro UA-2025-12-05-009676-a
Завершена
258 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
a2baca0636984a8b9c94a0850a07a8fa
Внутрішній номер закупівлі:
27421221
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-05-009676-a
Замовник:
Комунальний заклад "Обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей" Рівненської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
33840673
-
Адреса:
35320, Україна, Рівненська область, с. Олександрія, вул. Санаторна, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Шолодько +380503783596 csprd.rivne@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2025-11-07-010949-a
Очікувана вартість:
258 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги гарячого харчування дітей віком від 3-х до 18-ти років
Кількість
1032 послуга
Період постачання
01.12.2025 - 31.12.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КЕЙТЕРИНГОВА КОМПАНІЯ ЛАНЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45990478
-
Контактна особа:
+380679018550
-
Адреса:
33024, Україна, Рівненська область, місто Рівне, вул. Млинівська будинок 25А офіс 1
Ціна пропозиції
258 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.12.2025 13:04
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
14b167c623424ec697231d058b0fb0f6
Ідентифікатор договору:
UA-2025-12-05-009676-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КЕЙТЕРИНГОВА КОМПАНІЯ ЛАНЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45990478
-
Адреса:
33024, Україна, Рівненська область, місто Рівне, вул. Млинівська будинок 25А офіс 1
Номер договору:
21
Сума договору:
116 650.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
116 650.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Послуги гарячого харчування дітей віком від 3-х до 18-ти років : 250.00000 UAH без ПДВ
Послуги гарячого харчування дітей віком від 3-х до 18-ти років : 150.00000 UAH без ПДВ
Послуги гарячого харчування дітей віком від 3-х до 18-ти років : 150.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.12.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
01.12.2025 12:26
Статус:
Виконаний