-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги гарячого харчування дітей віком від 3-х до 18-ти років
Тендер Prozorro UA-2026-04-30-010866-a
Завершена
963 750.00
UAH без ПДВ
Номер:
c6cc4369de824966b83b7c12dbec8799
Внутрішній номер закупівлі:
29083454
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-30-010866-a
Замовник:
Комунальний заклад "Обласний центр соціальноЇ підтримки дітей та сімей" Рівненської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
33840673
-
Адреса:
33001, Україна, Рівненська область, місто Рівне, вул. Поповича, будинок 35а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Шолодько +380503783596 csprd.rivne@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
963 750.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги гарячого харчування дітей віком від 3-х до 18-ти років
Кількість
3855 послуга
Період постачання
30.04.2026 - 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КЕЙТЕРИНГОВА КОМПАНІЯ ЛАНЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45990478
-
Адреса:
33024, Україна, Рівненська область, Рівненський р-н місто Рівне, вул. Млинівська будинок 25А офіс 1
Ціна пропозиції
963 750.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.04.2026 17:23
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
2a22d71a358c46c3b077fc9a79f9fbda
Ідентифікатор договору:
UA-2026-04-30-010866-a-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КЕЙТЕРИНГОВА КОМПАНІЯ ЛАНЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45990478
-
Адреса:
33024, Україна, Рівненська область, Рівненський р-н місто Рівне, вул. Млинівська будинок 25А офіс 1
Номер договору:
31
Сума договору:
963 750.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
30.04.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
30.04.2026 17:12
Статус:
Підписаний