-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кейтерингові послуги (Послуги гарячого харчування дітей віком від 1-го до 18-ти років)
Тендер Prozorro UA-2026-02-02-011251-a
Завершена
248 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
eb1452ddc1e647b89c6afd29571c8e57
Внутрішній номер закупівлі:
28152955
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-02-011251-a
Замовник:
Комунальний заклад "Обласний центр соціальноЇ підтримки дітей та сімей" Рівненської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
33840673
-
Адреса:
33001, Україна, Рівненська область, місто Рівне, вул. Поповича, будинок 35а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Шолодько +380503783596 csprd.rivne@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
248 000.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кейтерингові послуги (Послуги гарячого харчування дітей віком від 1-го до 18-ти років)
Кількість
992 послуга
Період постачання
30.01.2026 - 31.03.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КЕЙТЕРИНГОВА КОМПАНІЯ ЛАНЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45990478
-
Адреса:
33024, Україна, Рівненська область, Рівненський р-н місто Рівне вул. Млинівська будинок 25А офіс 1
Ціна пропозиції
248 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.02.2026 15:47
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
f8c6d79cf4084687bb9a7fb9feed220f
Ідентифікатор договору:
UA-2026-02-02-011251-a-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КЕЙТЕРИНГОВА КОМПАНІЯ ЛАНЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45990478
-
Адреса:
33024, Україна, Рівненська область, Рівненський р-н місто Рівне вул. Млинівська будинок 25А офіс 1
Номер договору:
3
Сума договору:
248 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
30.01.2026 00:00 - 30.04.2026 00:00
Дата підписання:
30.01.2026 15:36
Статус:
Підписаний