-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кейтерингові послуги (Послуги гарячого харчування дітей віком від 3-х до 18-ти років)
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-012269-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 15:34)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 15:34)
506 250.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
22
год
28
хв
01
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
2c482f498fc04522bde3a40b9d7786f3
Внутрішній номер закупівлі:
30300937
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-012269-a
Замовник:
Комунальний заклад "Обласний центр соціальноЇ підтримки дітей та сімей" Рівненської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
33840673
-
Адреса:
33001, Україна, Рівненська область, місто Рівне, вул. Поповича, будинок 35а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Шолодько +380503783596 csprd.rivne@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
506 250.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 16:13 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 16:13 - 20.09.2026 15:34
Період оскарження:
04.09.2026 16:13 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 11:05
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴506 250.00 Кейтерингові послуги (Послуги гарячого харчування дітей віком від 3-х до 18-ти років )