• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Кейтерингові послуги (Послуги гарячого харчування дітей віком від 1-го до 18-ти років)

Торги відмінено

2 364 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 2522b22e43604f70a98d150b2f02f02c
Внутрішній номер закупівлі: 28039162
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-01-23-016330-a   
Замовник: Комунальний заклад "Обласний центр соціальноЇ підтримки дітей та сімей" Рівненської обласної ради
Контактна особа: Оксана Шолодько +380503783596 csprd.rivne@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 2 364 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 23.01.2026 16:17 - 28.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 23.01.2026 16:17 - 31.01.2026 00:00
Аукціон: 02.02.2026 14:02 - 02.02.2026 14:26
Період кваліфікації: з 02.02.2026 14:26

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: 22abe61ef5ac4bccaa0cb70621a5eca3
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 4 лютого 2025 року Про деякі питання надання у 2025 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров’я та постанови Кабінету Міністрів України від 16 липня 2025 року "Про затвердження особливостей діяльності будинків дитини до їх перепрофілювання або припинення", всі заклади, такі як будинки дитини мають бути ліквідовані, а їхні вихованці – прилаштовані на виховання в сім’ї аб
Період оскарження: 02.02.2026 16:00 - 13.02.2026 00:00
Дата опублікування: 02.02.2026 16:00
Дата виконання: 13.02.2026 00:00
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴2 364 000.00 Кейтерингові послуги (Послуги гарячого харчування дітей віком від 1-го до 18-ти років)