-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кейтерингові послуги (Послуги гарячого харчування дітей віком від 1-го до 18-ти років)
Оголошено тендер
2 364 000.00
UAH
Номер:
35c4bbd009da477698bd6269a2ba53e3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-01-23-019348-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальний заклад "Обласний центр соціальноЇ підтримки дітей та сімей" Рівненської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
33840673
-
Адреса:
33001, Україна, Рівненська область, місто Рівне, вул. Поповича, будинок 35а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальний заклад "Обласний центр соціальноЇ підтримки дітей та сімей" Рівненської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
33840673
-
Адреса:
33001, Україна, Рівненська область, місто Рівне, вул. Поповича, будинок 35а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 364 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Кейтерингові послуги (Послуги гарячого харчування дітей віком від 1-го до 18-ти років)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
23.01.2026 15:32
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3241 - Надання комплексу послуг особам/сім’ям у сфері соціального захисту та соціального забезпечення іншими надавачами соціальних послуг
Адміністративно-територіальна класифікаціяРівненська
Сума2 364 000.00 UAH