-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кейтерингові послуги (Послуги гарячого харчування дітей віком від 3-х до 18-ти років)
Тендер Prozorro UA-2026-04-03-004188-a
Торги не відбулися
963 750.00
UAH без ПДВ
Номер:
1efbba103ae748cdaad3cc681476f39a
Внутрішній номер закупівлі:
28816152
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-03-004188-a
Замовник:
Комунальний заклад "Обласний центр соціальноЇ підтримки дітей та сімей" Рівненської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
33840673
-
Адреса:
33001, Україна, Рівненська область, місто Рівне, вул. Поповича, будинок 35а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Шолодько +380503783596 csprd.rivne@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
963 750.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.04.2026 11:23 - 08.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.04.2026 11:23 - 11.04.2026 00:00
Аукціон:
з 13.04.2026 15:05
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴963 750.00 Кейтерингові послуги (Послуги гарячого харчування дітей віком від 1-го до 18-ти років)