• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги гарячого харчування дітей віком від 3-х до 18-ти років

Оголошено тендер

963 750.00 UAH
Номер: e23704ac3738446ca099ff1a4d25c50d
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-04-03-002001-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальний заклад "Обласний центр соціальноЇ підтримки дітей та сімей" Рівненської обласної ради
Замовник: Комунальний заклад "Обласний центр соціальноЇ підтримки дітей та сімей" Рівненської обласної ради
Очікувана вартість: 963 750.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги гарячого харчування дітей віком від 3-х до 18-ти років
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 03.04.2026 09:48

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3241 - Надання комплексу послуг особам/сім’ям у сфері соціального захисту та соціального забезпечення іншими надавачами соціальних послуг
Адміністративно-територіальна класифікаціяРівненська
Сума963 750.00 UAH