• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги гарячого харчування дітей віком від 3-х до 18-ти років

Завершена

436 200.00 UAH без ПДВ
Номер: 5e9a863b55f54c71843b1dd1aa884a5f
Внутрішній номер закупівлі: 26333749
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-09-04-010451-a   
Замовник: Комунальний заклад "Обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей" Рівненської обласної ради
Контактна особа: Оксана Шолодько +380503783596 csprd.rivne@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2025-08-20-009896-a
Очікувана вартість: 436 200.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги гарячого харчування дітей віком від 3-х до 18-ти років (Кейтирингові послуги)
Код ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
Кількість 1740 послуга
Період постачання 01.09.2025 - 31.12.2025
Місце постачання 35320, Україна, Рівненська область, село Олександрія, Санаторна, 26 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
МОЗГОВА ЛАРИСА ОЛЕКСІЇВНА
Ціна пропозиції 436 200.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.09.2025 15:57
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: d2023503e0414c8a858620f0803e23b4
Ідентифікатор договору: UA-2025-09-04-010451-a-b1
Постачальник: МОЗГОВА ЛАРИСА ОЛЕКСІЇВНА
Номер договору: 14
Сума договору: 434 850.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Послуги гарячого харчування дітей віком від 3-х до 18-ти років (Кейтирингові послуги): 250.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.09.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання: 01.09.2025 14:57
Статус:
Виконаний
pdf
Договір харчування.pdf
pdf
ДУ харч.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s