-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кейтерингові послуги (Послуги гарячого харчування дітей віком від 3-х до 18-ти років)
Тендер Prozorro UA-2025-11-07-010949-a
Торги не відбулися
258 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
808afd1ebd9e41468412e6e045d66504
Внутрішній номер закупівлі:
27044745
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-07-010949-a
Замовник:
Комунальний заклад "Обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей" Рівненської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
33840673
-
Адреса:
35320, Україна, Рівненська область, с. Олександрія, вул. Санаторна, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Шолодько +380503783596 csprd.rivne@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
258 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.11.2025 14:54 - 12.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
07.11.2025 14:54 - 15.11.2025 00:00
Аукціон:
з 17.11.2025 11:23
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴258 000.00 Кейтерингові послуги (Послуги гарячого харчування дітей віком від 3-х до 18-ти років)