-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДБН А.2.2-3:2014. Поточний ремонт Центральної бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. К...×-
ДБН А.2.2-3:2014. Поточний ремонт Центральної бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва за адресою: м. Київ, проспект Берестейський, буд. 25А
- ID: UA-2026-07-09-002557-a
- Дата створення : 09.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29769369
Центральна бібліотека ім.Т.Г.Шевченка для дітей м.Києва ЄДРПОУ: 02224407ДК 021:2015: 45400000-1 Завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДБН А.2.2-3:2014. Поточний ремонт Філії № 6 Центральної бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка для...×-
ДБН А.2.2-3:2014. Поточний ремонт Філії № 6 Центральної бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва за адресою: м. Київ, вул. Олекси Тихого, буд. 57
- ID: UA-2026-07-08-006133-a
- Дата створення : 08.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29760862
Центральна бібліотека ім.Т.Г.Шевченка для дітей м.Києва ЄДРПОУ: 02224407ДК 021:2015: 45400000-1 Завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДБН А.2.2-3:2014. Виконання заходів із запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та лік...×-
ДБН А.2.2-3:2014. Виконання заходів із запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків (Поточний ремонт покрівлі Центральної бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва по проспекту Берестейський, буд. 25А) Додаткові роботи
- ID: UA-2025-08-27-011795-a
- Дата створення : 27.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26261872
Центральна бібліотека ім.Т.Г.Шевченка для дітей м.Києва ЄДРПОУ: 02224407ДК 021:2015: 45400000-1 Завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДБН А.2.2-3:2014. Виконання заходів із запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та лік...×-
ДБН А.2.2-3:2014. Виконання заходів із запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків (Поточний ремонт покрівлі Центральної бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва по проспекту Берестейський, буд. 25А)
- ID: UA-2025-06-10-010560-a
- Дата створення : 10.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25561983
Центральна бібліотека ім.Т.Г.Шевченка для дітей м.Києва ЄДРПОУ: 02224407ДК 021:2015: 45400000-1 Завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
ДБН А.2.2-3:2014. Поточний ремонт Центральної бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. К...×-
ДБН А.2.2-3:2014. Поточний ремонт Центральної бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва за адресою: м. Київ, проспект Перемоги, 25-А
- ID: UA-2021-09-24-003935-c
- Дата створення : 24.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11703722
Центральна бібліотека ім.Т.Г.Шевченка для дітей м.Києва ЄДРПОУ: 02224407ДК 021:2015: 45400000-1 Завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДБН А.2.2-3:2014. Поточний ремонт Центральної бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. К...×-
ДБН А.2.2-3:2014. Поточний ремонт Центральної бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва за адресою: м. Київ, проспект Перемоги, 25-А
- ID: UA-2021-08-26-003783-c
- Дата створення : 26.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11245093
Центральна бібліотека ім.Т.Г.Шевченка для дітей м.Києва ЄДРПОУ: 02224407ДК 021:2015: 45400000-1 Завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДБН А.2.2-3:2014. Поточний ремонт Центральної бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. К...×-
ДБН А.2.2-3:2014. Поточний ремонт Центральної бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва за адресою: м. Київ, проспект Перемоги, 25-А
- ID: UA-2021-08-06-006702-a
- Дата створення : 06.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11009036
Центральна бібліотека ім.Т.Г.Шевченка для дітей м.Києва ЄДРПОУ: 02224407ДК 021:2015: 45400000-1 Завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДБН А.2.2-3:2014. Поточний ремонт Центральної бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. К...×-
ДБН А.2.2-3:2014. Поточний ремонт Центральної бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва за адресою: м. Київ, проспект Перемоги, 25-А (ремонт віконних систем)
- ID: UA-2021-08-06-006298-a
- Дата створення : 06.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11008442
Центральна бібліотека ім.Т.Г.Шевченка для дітей м.Києва ЄДРПОУ: 02224407ДК 021:2015: 45400000-1 Завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДБН А.2.2-3:2014. Поточний ремонт Центральної бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. К...×-
ДБН А.2.2-3:2014. Поточний ремонт Центральної бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва за адресою: м. Київ, проспект Перемоги, 25-А
- ID: UA-2021-07-07-002256-b
- Дата створення : 07.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10618036
Центральна бібліотека ім.Т.Г.Шевченка для дітей м.Києва ЄДРПОУ: 02224407ДК 021:2015: 45400000-1 Завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДБН А.2.2-3:2014. Поточний ремонт Центральної бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. К...×-
ДБН А.2.2-3:2014. Поточний ремонт Центральної бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва за адресою: м. Київ, проспект Перемоги, 25-А
- ID: UA-2020-08-03-003222-c
- Дата створення : 03.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5784641
Центральна бібліотека ім.Т.Г.Шевченка для дітей м.Києва ЄДРПОУ: 02224407ДК 021:2015: 45400000-1 Завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДБН А.2.2-3:2014. Поточний ремонт фасаду Центральної бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка для діт...×-
ДБН А.2.2-3:2014. Поточний ремонт фасаду Центральної бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва за адресою: м. Київ, проспект Перемоги, 25-А
- ID: UA-2020-04-28-000027-a
- Дата створення : 28.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4910385
Центральна бібліотека ім.Т.Г.Шевченка для дітей м.Києва ЄДРПОУ: 02224407ДК 021:2015: 45400000-1 Завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Облицювання поверхонь стін керамічними плитками- ID: UA-2019-10-23-001240-c
- Дата створення : 23.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3922282
Центральна бібліотека ім.Т.Г.Шевченка для дітей м.Києва ЄДРПОУ: 02224407ДК 021:2015: 45430000-0 Покривання підлоги та стінЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДБН А.2.2-3:2014. Поточний ремонт приміщень Центральної бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка для...×-
ДБН А.2.2-3:2014. Поточний ремонт приміщень Центральної бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва за адресою: м. Київ, проспект Перемоги, 25-А
- ID: UA-2019-09-13-000609-a
- Дата створення : 13.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3779700
Центральна бібліотека ім.Т.Г.Шевченка для дітей м.Києва ЄДРПОУ: 02224407ДК 021:2015: 45400000-1 Завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДБН А.2.2-3:2014. Поточний ремонт приміщень Центральної бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка для...×-
ДБН А.2.2-3:2014. Поточний ремонт приміщень Центральної бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва за адресою: м. Київ, проспект Перемоги, 25-А
- ID: UA-2019-06-20-001624-b
- Дата створення : 20.06.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3500264
Центральна бібліотека ім.Т.Г.Шевченка для дітей м.Києва ЄДРПОУ: 02224407ДК 021:2015: 45400000-1 Завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Укладання придверної брудозахисної решітки «ЛЕН»- ID: UA-2018-12-03-001009-a
- Дата створення : 03.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2683720
Центральна бібліотека ім.Т.Г.Шевченка для дітей м.Києва ЄДРПОУ: 02224407ДК 021:2015: 45432111-5 Укладання м’якого підлогового покриттяТорги не відбулисяТорги не відбулися -