• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДБН А.2.2-3:2014. Поточний ремонт Центральної бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва за адресою: м. Київ, проспект Берестейський, буд. 25А

Завершена

438 089.00 UAH без ПДВ
Номер: 8e65708761734e949756b0d1358708a3
Внутрішній номер закупівлі: 29769369
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-09-002557-a   
Замовник: Центральна бібліотека ім.Т.Г.Шевченка для дітей м.Києва
Контактна особа: Пархоменко Ганна Володимирівна 380635619933 anna@shevkyivlib.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45400000-1 Завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 438 089.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 09.07.2026 11:43 - 14.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 09.07.2026 11:43 - 17.07.2026 00:00
Аукціон: 17.07.2026 14:25 - 17.07.2026 14:48
Період кваліфікації: 17.07.2026 14:48 - 22.07.2026 14:30
Період завантаження договору: 28.07.2026 00:00 - 07.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴438 089.00 ДБН А.2.2-3:2014. Поточний ремонт Центральної бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва за адресою: м. Київ, проспект Берестейський, буд. 25А