• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДБН А.2.2-3:2014. Поточний ремонт Центральної бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва за адресою: м. Київ, проспект Перемоги, 25-А (ремонт віконних систем)

Завершена

279 892.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 400.00 UAH
Номер: 638ca02602e842c18d8797d78972de57
Внутрішній номер закупівлі: 11008442
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-08-06-006298-a   
Замовник: Центральна бібліотека ім.Т.Г.Шевченка для дітей м.Києва
Контактна особа: Пархоменко Ганна Володимирівна 380635619933 anna@shevkyivlib.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45400000-1 Завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 279 892.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 400.00 UAH
Період уточнення: 06.08.2021 12:56 - 13.08.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 06.08.2021 12:56 - 23.08.2021 00:00
Аукціон: 25.08.2021 12:38 - 25.08.2021 13:01
Період кваліфікації: 25.08.2021 13:01 - 16.09.2021 12:00
Період завантаження договору: 16.09.2021 12:00 - 06.10.2021 12:00
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 30%
надання послуг - 70%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт Центральної бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва за адресою: м. Київ, проспект Перемоги, 25-А (ремонт віконних систем)
Код ДК 021:2015: 45400000-1 Завершальні будівельні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 15.10.2021
Місце постачання 03056, Україна, м. Київ, м. Київ, проспект Перемоги, буд. 25А На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТЕП-КЕПІТАЛ"

Оскарження: 16.09.2021 11:57 - 27.09.2021 00:00
Початкова пропозиція 229 568.53 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
229 568.53 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
16.09.2021 11:57
Відповіді на вимоги 10
Документи 43
Скарги 0
ФОП "ПУЗІЙЧУК ОЛЕГ ПАВЛОВИЧ"

Оскарження: 16.09.2021 12:00 - 27.09.2021 00:00
Початкова пропозиція 267 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
267 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.09.2021 12:00
Відповіді на вимоги 10
Документи 24
Скарги 0

Контракти

Номер: 7c223df05abb401f82044ae28179e95b
Ідентифікатор договору: UA-2021-08-06-006298-a-b2
Постачальник: ФОП "ПУЗІЙЧУК ОЛЕГ ПАВЛОВИЧ"
Номер договору: 45
Сума договору: 267 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: до 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 04.10.2021 17:00
Статус:
Виконаний
pdf
Dogovir-45.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s