• Відкриті торги
  • КЕП

ДБН А.2.2-3:2014. Поточний ремонт Центральної бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва за адресою: м. Київ, проспект Перемоги, 25-А (ремонт віконних систем)

Оголошено тендер

279 892.00 UAH
Номер: 274c80af1e414f6b8729d94bcafa2b67
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-07-29-003675-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Центральна бібліотека ім.Т.Г.Шевченка для дітей м.Києва
Замовник: Центральна бібліотека ім.Т.Г.Шевченка для дітей м.Києва
Очікувана вартість: 279 892.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДБН А.2.2-3:2014. Поточний ремонт Центральної бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва за адресою: м. Київ, проспект Перемоги, 25-А (ремонт віконних систем)
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 45400000-1 Завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 29.07.2021 17:04

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума279 892.00 UAH